Zobacz
Do góry

Jesteśmy dumni! Bohaterowie z domu partii. Obraz po derbach

W poniedziałkowym numerze „Sportu” bogaty serwis informacyjny z różnych dyscyplin i ciekawa publicystyka. W sam raz dla Ciebie!

Jak zwykle na naszych Czytelników czeka bogaty serwis informacyjny z wielu dyscyplin sportowych. Materiały informacyjne, komentarze, opinie, aktualne wydarzenia.

Jesteśmy z Was dumni!

Fot. PressFocus

Tegoroczne mistrzostwa Świata na pewno na stałe wpiszą się na karty polskiej siatkówki. Podopieczni trenera Heynena dostarczali nam w trakcie tej imprezy wiele zwrotów akcji, a przede wszystkim tych najwspanialszych dla kibiców. A więcej przeczytasz w „Sporcie”

Piłkarscy bohaterowie z… „domu partii”

Powrót biało-czerwonych do gry o punkty na Stadionie Śląskim to dobry moment do piłkarskiej „podróży przez dekady”. Nie można jej zacząć inaczej, niż od stacji „Mały łącznik”… Więcej w „Sporcie”

Krajobraz po derbach

Credit: Lukasz Sobala / Press Focus

Derbowy pojedynek Piasta Gliwice z Górnikiem Zabrze tradycyjnie dostarczył już wielu emocji. Zwłaszcza ze względu na popisy Gerarda Badii, którego gol był największą ozdobą meczu. Więcej o derbach, ale i innych meczach Lotto Ekstraklasy przeczytasz na łamach „Sportu”.

Jeszcze w poniedziałkowym wydaniu „Sportu”

  • Relacje z meczów Fortuna I ligi
  • Wisła Kraków na zakręcie
  • Relacje z meczów Polskiej Ligi Hokeja

 

Komentarze

Więcej w katowicki sport