III liga. Łatwa wygrana Gwarka Tarnowskie Góry

Rezerwowy zespół Górnika nie ma ostatnio najlepszego czasu. W drugim kolejnym meczu dał sobie wbić trzy gole, tym razem pozostając tłem dla Gwarka Tarnowskie Góry. Od pierwszych minut widać było po zespole trenera Krzysztofa Górecki chęć zgarnięcia pełnej puli. Najlepszym dowodem niech będzie fakt, że już na przerwę zabrzanie schodzili z bagażem 3 goli.

Po zmianie stron rezultat nie uległ już zmianie. Tak więc, zabrzanie drugi raz z rzędu przegrali w stosunku 0:3. Podopieczni Piotra Gierczaka pozostaną zatem z jedenastoma punktami na 12. miejscu w tabeli. Gwarek dzięki tej wygranej przesunął się na drugą lokatę, którą okupuje razem z rezerwami Zagłębia Lubin.

W następnej kolejce “Trójkolorowi” zmierzą się z Ruchem Radzionków. Mecz z “Cidrami” odbędzie się również na obiektach Sparty w Zabrzu.