„Muszę inaczej podejść do selekcji zawodników”

Ryszard TARASIEWICZ, trener GKS Katowice: Różne są remisy, ale z tego nie mam prawa być zadowolony. Bo bardzo dobrze wyglądaliśmy do przerwy, ale moment dekoncentracji kosztował nas stratę bramki, która wlała nadzieje w szeregi gospodarzy. Mam duży niedosyt, szczególnie, że przed stratą drugiego gola mogliśmy kilka razy przerwać akcję Wigier. Przy całym szacunku  dla przeciwnika, odczuwamy duży niedosyt. W takim meczu nie mogliśmy oddać dwóch punktów. Na pewno w kolejnych meczach inaczej podejdę do selekcji zawodników.

Kamil SOCHA, trener Wigier Suwałki: Na szczęście, mamy demokrację i mogę sie nie zgadzać z trenerem GKS. Żal nam niewykorzystanych sytuacji. Dogranie Bartczaka do Sabiłły powinno być zdecydowanie dokładniejsze, a gdybyśmy strzelili tego gola szybciej, mogło być różnie. Zmieniłem trochę ustawienie, ale w pierwszej połowie ten manewr się nie powiódł. Szkoda szczególnie drugiej straconej bramki. Obu drużynom ostatnio się nie wiodło, więc do końca na pewno nikt nie jest zadowolony.

Credit: Lukasz Laskowski / PressFocus

GKS Tychy zremisował na wyjeździe z Wigrami Suwałki 2:2, mimo już dwubramkowego prowadzenia po trafieniach Huberta Adamczyka w pierwszej połowie. W następnej kolejce tyszanie zmierzą się z Rakowem Częstochowa na własnym boisku. Czy trener Ryszard Tarasiewicz przeprowadzi jakąś rewolucję w składzie?