Pewna wygrana Aluronu Virtu Warty Zawiercie. Assecco bez szans

Od samego początku spotkania Asseco Resovia Rzeszów – Aluron Virtu Warta Zawiercie zdecydowanie lepiej prezentowali się goście. Różnica widoczna była zwłaszcza w pierwszym secie wygranym przez podopiecznych Marka Lebedew 25:21.  Drugi i trzeci set były już bardziej wyrównane, jednak rzeszowianom nie udało się wyrwać choćby jednego seta.

Asseco Resovia Rzeszów – Aluron Virtu Warta Zawiercie 0:3 (21:25, 23:25, 22:25).

Asseco Resovia Rzeszów: Damian Schulz, Łukasz Kozub, Thibault Rossard, Mateusz Mika, Marcin Możdżonek, David Smith – Mateusz Masłowski (libero) – Nicolas Szerszeń.

Aluron Virtu Warta Zawiercie: Krzysztof Rejno, Mateusz Malinowski, Marcin Waliński, Bartosz Gawryszewski, Michal Masny, Kamil Semeniuk – Taichiro Koga (libero).(