Górnik sieje strach. Stare grzechy wróciły. 30 centymetrów różnicy!

Jak zwykle na naszych Czytelników czeka bogaty serwis informacyjny z wielu dyscyplin sportowych, a także opinie i komentarze.

Górnik sieje strach

Zabrzanom służą wyjazdy. Przed tygodniem wygrali w Poznaniu 4:2, a wczoraj w Lubinie 2:0, co pozwoliło im przeskoczyć w tabeli Wisłę Płock i usadowić się na pucharowym miejscu.

Stare grzechy wróciły

O spokoju piłkarze Piasta mogą pomarzyć. W meczu z Sandecją gliwiczanie nie przypominali drużyny, która przed tygodniem rozgromiła Arkę. W drugiej połowie razili nieskutecznością, a gola stracili na własne życzenie w ostatniej minucie…

30 centymetrów różnicy

To był – do pewnego momentu – wymarzony weekend dla GieKSiarzy. Porażka Miedzi w Tychach, klęska Chojniczanki w Łęcznej – można było pewnie usadowić się na miejscu dającym awans. Skończyło się jednak kompromitacją.

Jeszcze w poniedziałkowym wydaniu „Sportu”:

• Podsumowanie 34. kolejki ekstraklasy. Relacje, opinie, statystyki.
  • Carlitos idzie na króla strzelców.
  • Krzysztof Piątek latem opuści Cracovię.
  • Grała pierwsza liga. Relacje, opinie, komentarze, jedenastka kolejki.
  • Głogów wreszcie ziemią odkupioną. Przekonujące zwycięstwo Zagłębia.
  • Młody piłkarz GKS-u Tychy najpierw walczył z „Lalką”, a potem – rywalami z Legnicy.
  • Odra Opole bez trenera.
  • Jarosław Skrobacz wkurzony na sędziego. Kontrowersje w meczu GKS-u 1962 Jastrzębie.
  • Koniec marzeń NMC Górnika o półfinale Superligi.
  • PGE Skra Bełchatów wróciła na tron po czterech latach.