Apetyt rośnie w miarę jedzenia

Mateusz WOJCIECHOWSKI: W przerwie letniej dokonaliście wielu wzmocnień, zarówno kadry, jak i sztabu szkoleniowego. Jest pan zadowolony z ruchów transferowych?

Grzegorz MAJEWSKI: – Nie mam co narzekać. Pozyskaliśmy wszystkie zawodniczki, które planowaliśmy pozyskać. Przede wszystkim cieszy mnie zwiększenie rywalizacji na niektórych pozycjach, co będzie miało przełożenie na rozwój indywidualny piłkarek, a co za tym idzie podniesie jakość zespołu.

Waszym pierwszym rywalem w nowych rozgrywkach będzie AZS PSW Biała Podlaska, który w zeszłym sezonie urwał wam punkty. Obawia się pan tego meczu?
Grzegorz MAJEWSKI: – Oczywiście. Premiera sezonu zawsze stanowi wielką niewiadomą, a po drugie – do każdego przeciwnika podchodzimy z wielkim szacunkiem. Wiemy jednak, jaki mamy cel na ten sezon i w tym spotkaniu naszym jedynym założeniem jest zwycięstwo.

To w takim razie, jaki jest wasz cel?
Grzegorz MAJEWSKI: – Ostatnie rozgrywki zakończyliśmy na 2. miejscu, więc w myśl powiedzenia, że apetyt rośnie w miarę jedzenia mierzymy w tytuł mistrzowski oraz zdobycie Pucharu Polski.

* * *

Kolejka 1:

AZS Wrocław – Górnik Łęczna 4 sierpnia, 11:00
Olimpia Szczecin – AZS PWSZ Wałbrzych 4 sierpnia, 11:00
Polonia Poznań – AZS UJ Kraków 4 sierpnia, 11:00
Czarni Sosnowiec – AZS PSW Biała Podlaska 4 sierpnia, 11:00
GKS Katowice – Mitech Żywiec 4 sierpnia, 13:00
UKS SMS Łódź – Medyk Konin 4 sierpnia, 16:00

Komentarze