Zobacz
Do góry

APN Odra Wodzisław. Musiolik „zaklepany”

W poniedziałek, 8 lipca, beniaminek IV ligi z Wodzisławia Śląskiego rozpoczyna przygotowania do sezonu 2019/2020.

Nowym zawodnikiem APN-u Odry Wodzisław został niespełna 23-letni skrzydłowy, Sławomir Musiolik. Wychowanek Fortecy Świerklany po odejściu z GKS-u Katowice (wiosną był wypożyczony do Rozwoju Katowice, zagrał w 12 meczach, strzelił 3 gole) pierwsze kroki skierował do ROW-u Rybnik, lecz nie dogadał się z III-ligowcem w kwestiach finansowych.

Z Odry odchodzi Jarosław Wieczorek, który najprawdopodobniej zostanie grającym trenerem Silesii Lubomia (liga okręgowa). Wszystko również wskazuje na to, że z klubu z Cisowej odejdzie 18-letni środkowy pomocnik, Błażej Szczepanek. Wychowanek kieleckiej Korony ma za sobą występy w Miedzi Legnica i Akademii Sportu Progres Kraków. Od kilkunastu dni urodzony 20 marca 2001 roku piłkarz jest testowany przez I-ligowy Stomil Olsztyn, od 1 lipca przebywa z zespołem trenera Piotra Zajączkowskiego na zgrupowaniu w Nieborowie. Jeżeli nie udałoby mu się załapać do kadry pierwszoligowca, niewykluczone, że „upomni się” o niego nowy szkoleniowiec III-ligowego KKS-u Kalisz, Ryszard Wieczorek.

Przedstawiamy beniaminków IV ligi: APN Odra Wodzisław

W okresie przygotowawczym APN Odra Wodzisław zaplanowała pięć meczów kontrolnych. Sparingpartnerami IV-ligowca będą kolejno: Polonia Nysa (17 lipca), Polonia Bytom (20 lipca), Gwarek Tarnowskie Góry (24 lipca), Ruch Radzionków (27 lipca) i LKS Decor Bełk (3 sierpnia).

 

Na zdjęciu: Sławomir Musiolik (z lewej) będzie nowym nabytkiem beniaminka IV ligi z Wodzisławia Śląskiego.

ZACHĘCAMY DO NABYWANIA ELEKTRONICZNYCH WYDAŃ CYFROWYCH

e-wydania „SPORTU” znajdziesz TUTAJ

 

Murapol, najlepsze miejsca na świecie I Kampania z Ambasadorem Andrzejem Bargielem

 

Komentarze