Zobacz
Do góry

Zmiany, zmiany, zmiany. Aluron Virtu Warta Zawiercie ma nowego wiceprezesa

Były prezes Asseco Resovii Rzeszów, Bartosz Górski został wiceprezesem zarządu Aluron Virtu Warty Zawiercie.

Jest to pierwsze, poważne wzmocnienie zespołu z Zawiercia. Jak na razie – w kadrze zarządzającej. Bartosz Górski wiceprezesem Aluronu Virtu Warty Zawiercie – taką informację podał klub na swojej oficjalnej stronie, a sam Bartosz Górski przekazał na swoim twitterze.

 

 


 

– Cieszy mnie, że rozmowy, które prowadziliśmy od dłuższego czasu przyniosły pozytywne zakończenie i Bartosz Górski zasila Jurajskich Rycerzy. Jego angaż w klubie wpisuje się w długofalową koncepcję naszego rozwoju, a doświadczenie w zarządzaniu czołowym klubem będzie bezcenne przy dalszym wzmacnianiu naszej działalności – mówi prezes Aluron Virtu Warty Zawiercie, Kryspin Baran.

Bartosz posiada również doświadczenie w organizacji dużych wydarzeń sportowych, był między innymi głównym organizatorem Final Four Ligi Mistrzów w Krakowie. W związku z tym jestem bardzo szczęśliwy, że będę mógł pracować z taką osobą, której wsparcie merytoryczne będzie ważne dla rozwoju organizacyjnego i marketingowego klubu – dodaje prezes Aluron Virtu.

Przez ostatnich dziesięć lat zarządzał jednym z najlepszych klubów siatkarskich w Polsce, Asseco Resovią Rzeszów, z którą zdobył wiele medali Mistrzostw Polski (trzy złote, trzy srebrne oraz dwa brązowe medale) oraz tytułu w Europie (srebrny medal Ligi Mistrzów oraz srebrny medal Pucharu CEV).

źródło: http://aluronvirtu.pl

Zobacz jeszcze: „Naj” sezonu 2018/19 PlusLigi. Co zapamiętamy?

Naj, naj sezonu PlusLigi. Osiem rzeczy do zapamiętania

 

ZACHĘCAMY DO NABYWANIA ELEKTRONICZNYCH WYDAŃ CYFROWYCH

e-wydania „SPORTU” znajdziesz TUTAJ

Komentarze

Więcej w PlusLiga

Sport to regionalny dziennik sportowy wydawany w Katowicach, który istnieje na rynku nieprzerwanie od 1945 roku. Od sierpnia 2017 roku wydawcą dziennika jest WHIZZ S.A. Dziennikarze Sportu są obecni na najważniejszych światowych i ogólnopolskich imprezach sportowych. Na jego łamach bardziej szczegółowo niż gazety ogólnopolskie przedstawia lokalne zespoły i relacje z zawodów odbywających się w regionach, w których ukazuje się gazeta w postaci papierowej (w województwach: śląskim, opolskim, dolnośląskim, małopolskim).

Copyright © 2019 WHIZZ S.A. / Sportdziennik.com