Tag:

Korona Kielce

Sensacja w Kielcach: Legia wyrzucona z pucharu

Korona Kielca wyeliminowała Legię w 1/8 finału rozgrywek o Puchar Polski. Wygrała 2:1, a decydująca bramka padła w ostatniej minucie dogrywki.

Ekstraklasa. W sobotę poznamy trzeciego spadkowicza

Do rozwiązania pozostała już tylko jedna zagadka. Kto dołączy do Lechii Gdańsk oraz Miedzi Legnica i pożegna się z ligą.

Ekstraklasa. Ładne zachowanie Jagiellonii

Drużyna z Białegostoku najpierw strzeliła gola w kuriozalnych okolicznościach, ale chwilę później pozwoliła wyrównać Koronie. Wygrała 4:1.

Były trener klubów Ekstraklasy chce zostać burmistrzem Ciechocinka

Maciej Bartoszek, trener piłkarski, który w przeszłości prowadził w Ekstraklasie Koronę Kielce i Wisłę Płock, zamierza ubiegać się o stanowisko burmistrza Ciechocinka - dowiedział się Onet.

Legia na placu budowy

Po pierwszym meczu nowego sezonu są pewne powody do optymizmu, ale trener Kosta Runjaić na własne oczy przekonał się, jak wiele pracy będzie go czekać.

Nerwowo w Kielcach. Legia zaczyna od remisu

W pierwszym meczu nowego sezonu ekstraklasy Legia zremisowała z Koroną 1:1. W Kielcach było mało dobrego futbolu, za to dużo fauli i wzajemnych pretensji zawodników obu drużyn.

Leszek Ojrzyński: Nie zakładałem, że wrócę do Kielc

Trener piłkarzy Korony Leszek Ojrzyński o awansie z tym klubem do Ekstraklasy, nieudanych rozmowach z Legią Warszawa i Bandzie Świrów.