Błękitni Stargard – Skra Częstochowa. Kolejna porażka

W ramach rozgrywek II ligi piłkarze Skry Częstochowa przegrali wyjazdowy mecz z graczami Błękitnymi Stargard 0:1.

Piłkarze Skry w poprzedniej kolejce przegrali nieoczekiwanie z Olimpią Elbląg. W kolejnym meczu na pewno liczyli na lepszy rezultat.

Błękitni nie prezentują się w tym sezonie dobrze i byli przed tym meczem zagrożeni miejscem w strefie spadkowej.

Pierwsza połowa meczu zakończyła się bezbramkowym remisem. W drugiej działo się niewiele. Jednak w ostatniej minucie podstawowego czasu gry to Błękitni zdobyli zwycięskiego gola. Hubert Krawczun wpisał się na listę strzelców, a jego zespół mógł cieszyć się z kompletu punktów.

Błękitni Stargard – Skra Częstochowa 0:1 (0:0)

0:1 Krawczun, 90 min

Błękitni Stargard: Rzepecki – Theus, Klimek, Kujawa, Sitkowski, Krawczun, Karmański (82. Polkowski), Bochnak, Cywiński, Starzycki, Niedojad (63. Brzeziański).

Skra Częstochowa: Biegański – Warnecki (53′ Pietraszkiewicz), Holik, Zieliński (53. Niedbała), Brusiło, Noiszewski, Olejnik, Napora, Nocoń, Kazimierowicz, Wojtyra.