Boris Sekulić odchodzi z Górnika!

 

Temat gry doświadczonego prawego obrońcy w amerykańskim zespole pojawił się pod koniec stycznia. Przed rozpoczęciem rundy wiosennej działacze Górnika zaznaczali, że o odejściu kogokolwiek raczej nie będzie mowy.

Teraz jednak wszystko się zmieniło. Oferta klubu z MLS okazała się na tyle atrakcyjna, że urodzony w Belgradzie zawodnik postanowił ją przyjąć.

Wczoraj oficjele Górnika nie zgodzili się na to, żeby po wygranym meczu z gdynianami piłkarz mógł porozmawiać z dziennikarzami. Na konferencji prasowej też nie chcieli komentować całej sprawy.

Wiadomo jednak, że 28-letni defensor, który na swoim koncie ma występy w reprezentacji Słowacji, żegna się z Górnikiem. Mówi nam o tym bramkarz Górnika Martin Chudy.

– Tak, Boris odchodzi. Z tego co się orientuję, to mecz z Arką był dla niego ostatnim spotkaniem. Żegna się z nami i odchodzi do Chicago. Ja mogę powiedzieć tyle, cieszę się, że mogłem z nim grać, że spotkałem się z nim w Zabrzu.

Wierzę, że za Oceanem będzie grał wszystkie mecze i pokaże się z tak dobrej strony, że ponownie dostanie szansę występów w słowackiej reprezentacji – podkreśla bramkarz górniczej jedenastki.