Cała liga w sieci!

Za niespełna 20 złotych miesięcznie kibice uzyskają dostęp do transmisji internetowych z wszystkich meczów PGNiG Superligi mężczyzn, których nie pokaże TVP Sport.

PGNiG Superliga nawiązała współpracę z Media Mine Sp. z o.o., właścicielem platformy Emocje.TV oraz marki transmisjelive oraz z platformą zobacz.tv z Sopotu. To one właśnie przeprowadzą internetowe transmisje ze wszystkich meczów PGNiG Superligi i PGNiG Superligi Kobiet, których nie obejmie program TVP Sport – telewizja publiczna w nadchodzącym sezonie pokaże dwa spotkania piłkarzy i jedno piłkarek ręcznych w każdej serii. Łącznie na Emocje.TV oraz zobacz.tv od 5 września będzie można zobaczyć nawet 214 meczów.

Miesięczny dostęp do wszystkich transmisji PGNiG Superligi mężczyzn na Emocje.TV wyniesie 24 zł, a ci, którzy rozpoczną subskrypcję do końca września, za dostęp w sezonie 2020/21 zapłacą promocyjną cenę 19,90 zł. I tak w 1. serii dostępne będą spotkania Gwardii Opole z Piotrkowianinem (sobota, 18.30) oraz Górnika Zabrze ze Stalą Mielec (niedziela, 17.00). Wszystkie transmisje będą realizowane w jakości HD, z użyciem dwóch kamer, z powtórkami, oprawą graficzną oraz komentarzem.

Z kolei inauguracyjne spotkanie piłkarek ręcznych Ruchu Chorzów w Kobierzycach w czwartek 10 września pokaże zobacz.tv. Ta platforma będzie transmitowała nawet 84 mecze ligi żeńskiej w jakości full HD z użyciem do trzech kamer. Miesięczny dostęp do spotkań kosztować będzie 19,90 zł, a w promocji do końca września15,90 zł miesięcznie.

– By uzupełnić naszą ofertę transmisji z meczów, do TOP spotkań pokazywanych na antenie TVP Sport, szukaliśmy rozwiązania, które pozwoli kibicom na śledzenie wszystkich pozostałych meczów rozgrywek w ramach atrakcyjnego standardu i przy niewielkich dla nich kosztach. Jestem przekonany, że dostęp subskrypcyjny, gdzie w przeliczeniu średnia cena dostępu do jednego meczu to ok. 2-3 zł, jest niezwykle atrakcyjną propozycją. Mocno liczymy na duże zainteresowanie kibiców tym projektem – pozwoli ono nam go rozwijać, a w przypadku osiągnięcia nadwyżek finansowych, wspomagać finansowo kluby – powiedział Piotr Należyty, wiceprezes ds. marketingu Superliga sp. z o.o.

red/TM

Fot. Łukasz Sobala/PressFocus

Komentarze