Carlitos idzie pod młotek? Jest oficjalna oferta!

Chorwacki klub jest zdeterminowany, by jak najszybciej pozyskać hiszpańskiego napastnika. Nowym trenerem Dinama jest Nenad Bjelica. Informowaliśmy już, że chciał ściągnąć Carlitosa do Lecha Poznań, teraz – po zmianie miejsca pracy – zdania nie zmienił i nadal chce hiszpańskiego piłkarza w swoim zespole.

Carlitos jest numer jeden na jego liście życzeń i działacze chorwackiego klubu od razu przystąpili do działania. Do siedziby krakowskiego klubu wpłynęła oferta transferowa z Chorwacji. Dinamo nie bawiło się w podchody, od razu złożyło konkretną propozycję.

Wedle naszych wstępnych informacji, oferta Dinama opiewa na około 2 miliony euro. Na razie Wisła nie udzieliła odpowiedzi. Krakowianie spróbują podbić stawkę, ale może być to trudne. Kontrakt Carlitosa wygasa w przyszłym roku, a to w wyraźnym stopniu wpływa na kształtowanie się jego wartości rynkowej.

Piłkarz został już poinformowany o ofercie z Chorwacji, ale nie wiadomo jeszcze, czy ten kierunek wyda się dla niego wystarczająco atrakcyjny. 28-letni napastnik chce zmienić latem klub, a i w Wiśle wiedzą, że jest to ostatnia szansa, by na nim zarobić.