Chcą wygrać. Mur do przebicia. Razem mogą więcej!

Jak zwykle na naszych Czytelników czeka bogaty serwis informacyjny z wielu dyscyplin sportowych. Materiały informacyjne, komentarze, opinie, aktualne wydarzenia.


Chcą wygrać

Górnik
Fot. PressFocus

W bieżących rozgrywkach póki co „górnicy” skuteczniejsi się w grach na obcych stadionach. U siebie notują zaś wpadki. Przegrali przy Roosevelta dwa kolejne spotkania, z Rakowem 1:3 i z Piastem 1:2. Obie przegrane były bolesne, ale ta w derbach z gliwiczanami w szczególności. Teraz wszyscy pracują nad odwróceniem złego dla zabrzan trendu. Pomocny będzie przede wszystkim powrót do gry Alasana Manneha. Więcej w „Sporcie”


Mur trudny do przebicia

Sport
Fot. Rafał Rusek/PressFocus

Raków w ciągu tygodnia drugi raz zmierzy się z ekipą z Poznania. Tym razem do Bełchatowa przyjedzie niepokonana od dwóch spotkań Warta. Sytuacja obu drużyn jest teraz jednak zupełnie inna. Raków to wicelider tabeli, Warta nieźle pokazuje się w lidze mimo swoich problemów. Jej defensywa jest niezwykle szczelna – stracili tylko 10 bramek, co jest drugim wynikiem w lidze (lepsza jest tylko Pogoń Szczecin z pięcioma straconymi golami). Więcej w „Sporcie”


Razem mogą więcej

Polonia
Fot. Marcin Bulanda/PressFocus

Bytomianie na boisku ostro rywalizują z Ruchem, a w przestrzeni biznesowej wzięli z sąsiada przykład… Ponad 100 tysięcy złotych zebrał już dzięki niej chorzowski Ruch, a teraz zacznie jej używać Polonia. Bytomski klub wypuścił w świat mobilną aplikację, za której pośrednictwem kibice mogą go odciążyć finansowo. Więcej w „Sporcie”


Jeszcze w piątkowym wydaniu „Sportu”:
  • Podbeskidzie. Debiutował na czerwono. Karol Danielak drugi raz w życiu zagrał na prawej obronie. Było dużo lepiej, aniżeli za pierwszym razem…
  • Zapraszamy na stadiony. Lider zrobiony w wała. Pogoda za oknem coraz bardziej wątpliwa, a wraz z nią – bywa, że i poziom widowisk, uwarunkowanych nieraz stanem muraw, o czym wspominamy z bólem w kontekście poziomu rozgrywkowego nr 2 dyscypliny narodowej 38-milionowego kraju
  • Bardzo przeżywam każdą porażkę. Rozmowa z Dawidem Gojnym, obrońcą Zagłębia Sosnowiec
  • Kto przejmie rolę Grzeszczyka? Na mecz w Niecieczy GKS Tychy jedzie bez swojego lidera, pauzującego po czwartej żółtej kartce.
  • Trener Miedzi Legnica Jarosław Skrobacz mimo zwycięstwa w Tychach nie wyklucza zmian w meczu z Odrą Opole
  • Hokeiści GKS-u Tychy, liderzy tabeli oraz obrońcy tytułu mistrzowskiego, w minioną niedzielę zaliczyli wypadek przy pracy, przegrywając z beniaminkiem z Sanoka 1:3. Przed nimi teraz poważny test
  • Myślimy tylko o graniu. Jeśli nie będziemy grać, to siatkówka nie będzie istnieć – przekonuje Igor Kolaković, szkoleniowiec „jurajskich rycerzy”
  • Górnik Bytom na nowego sponsora. Gliwicka agencja pracy tymczasowej Derksen wsparła bytomskich tenisistów w drużynowych mistrzostwach Polski

Foto główne: Krzysztof Porębski/PressFocus

Komentarze