Ciura i Komorski znów w Tychach!

Transfery lubią ciszę – usłyszeliśmy od obrońcy Bartosza Ciury gdy zapytaliśmy o jego przyszłość podczas zgrupowania w Bytomiu na kilka dni przed mistrzostwami świata Dywizji 1B.


Natomiast Filip Komorski, napastnik o wysokich umiejętnościach i… dużym szczęściu, stwierdził lakonicznie, że zainteresowanie jest, ale na decyzje przyjdzie czas. Ciura i Komorski, po rocznym pobycie we Frydku Mistku oraz debiucie czeskiej ekstralidze w Ocelarzi Trzyniec, zdecydowali na powrót do GKS-u Tychy. To właśnie z tym klubem zdobywali wszystkie najważniejsze laury: 3 tytuły mistrzowskie, 2 Puchary Polski i 3 Superpuchary oraz dobrze zaprezentowali się w Pucharze Kontynentalnym i Lidze Mistrzów. Obaj również ważnymi postaciami reprezentacji kraju. Niebawem należy spodziewać oficjalnego komunikatu o transferach Radosława Sawickiego i Jakuba Bukowskiego, dwóch napastników z Sanoka.

Hokeiści z Tychów pierwszą część przygotowań do sezonu rozpoczynają 16 maja i potrwają on do 24 czerwca, Potem udadzą się na 3-tygodniowe urlopy i ponownie spotkają się 18 lipca. Po tygodniu treningów na „sucho” rozpoczną zajęcia na lodzie. W planach jest kilka meczów kontrolnych oraz tradycyjny turniej w Zwoleniu.


Fot. Łukasz Sobala / PressFocus

Komentarze