Comarch Cracovia – Straubing. Porażka na początek

Hokeiści Comarch Cracovii zmagania w fazie grupowej Ligi Mistrzów rozpoczęli od porażki. W pierwszym meczu rozgrywanym u siebie polegli z niemieckim Straubing Tigers 0:4 (0:0, 0:3, 0:1).

Od pierwszych minut to drużyna gości dominowała na boisku. Cracovia broniła się praktycznie całym zespołem, dzięki czemu pierwsza tercja zakończyła się bezbramkowym remisem.

W drugiej tercji Cracovia grała dwukrotnie w podwójnej przewadze. Gospodarze nie zdobyli jednak bramki. Skuteczny był za to zespół Tygrysów, który wypunktował rywali. Krakowianie przegrywali po trzeciej tercji 0:3.

Ostatnia część spotkania nie była już zbyt intensywna. Hokeiści Straubinga nie pozwolili zdobyć Cracovii nawet honorowego gola. Sami natomiast podwyższyli wynik na 4:0.

Comarch Cracovia – Straubing 0:4 (0:0, 0:3, 0:1)

Bramki: 0:1 Marcel Brandt (24), 0:2 Taylor Leier (38), 0:3 Stephan Daschner (40), 0:4 Taylor Leier (49).

Kary: Cracovia – 16; Straubing – 8 minut. Widzów: 2 000.