Brat snajpera Legii może trafić do Fortuna I ligi. Będą chętni?

28-latek w ekstraklasie – dla Wisły Kraków i Legii Warszawa – zdobył w półtora roku ponad 30 bramek, sięgając po koronę króla strzelców. Teraz jest szansa, że do naszego kraju trafi… młodszy brat Carlitosa – Rubio.

23-latek też jest napastnikiem, tyle że wyższym od brata o 10 cm. Na poziomie hiszpańskiej trzeciej ligi rozegrał ponad 100 meczów i strzelił 20 goli. Minionej jesieni występował w CD Alcoyano. Jego dorobek to 17 spotkań i 3 bramki. Co ciekawe, dwie z nich zaaplikował drużynie rezerw słynnej Barcelony. Rubio został zaoferowany kilku klubom z Fortuna 1 Ligi. Czy ktoś skusi się na brata Carlitosa?

 


Jak poinformowało hiszpańskie radio „COPE” napastnik Legii Warszawa Carlitos Lopez znalazł się na celowniku występującego w MLS zespołu New York City FC. Dziennikarze tej stacji podają, że nowojorska drużyna jest w stanie zapłacić za hiszpańskiego snajpera 2,5 miliona euro.

Carlitos polskiej publiczności już pokazał, że instynkt strzelecki ma. Czy to samo będzie można powiedzieć o jego bracie? Credit Rafal Oleksiewicz / PressFocus

 

Komentarze