Dawid Gojny już w Zagłębiu Sosnowiec!

Kilka godzin temu informowaliśmy, że Dawid Gojny odszedł z GKS-u 1962 Jastrzębie. Już znalazł nowy klub. Podpisał właśnie umowę z Zagłębiem Sosnowiec.


Dawid Gojny, 25-letni obrońca po podpisaniu kontraktu z Zagłębiem Sosnowiec nie ukrywał, że chce dużo osiągnąć z nowym klubem.

– Byłem wolnym zawodnikiem i nie było problemów z dogadaniem się z Zagłębiem. Rozmawiałem z żoną o grze w Zagłębiu i na razie będę dojeżdżał z Wodzisławia do Sosnowca na treningi. Jak będą problemy to coś wynajmę. Do tej pory grałem tylko ns Śląsku.

Ze swojej strony mogę zagwarantować, że będę przysłowiową trawę gryzł. Kto mnie zna ten wie, że nie odpuszczam, że daję z siebie serducho, że walczę o każdy metr na boisku – zapewnił za pośrednictwem strony klubowej Zagłębia Dawid Gojny.

Nowy obrońca Zagłębia Sosnowiec będzie grał z numerem 94. – Taki sam numer z jakim grałem w Jastrzębiu. A co do gry w Zagłębiu to chciałbym przekonać trenera, że zasługuję na pierwszy skład. Moja nominalna pozycja to lewa obrona, ale mogę zagrać gdzie indzie, tam, gdzie będzie chciał trener – mówi Gojny.

Komentarze