Derby do zapamiętania. Spryt i precyzja Mogą być dumni .

Jak zwykle na naszych Czytelników czeka bogaty serwis informacyjny z wielu dyscyplin sportowych. Materiały informacyjne, komentarze, opinie, aktualne wydarzenia.


Derby do zapamiętania

Rozwój Katowice - Podlesianka Katowice
Fot. Maciej Grygierczyk

To były derby, które będzie się pamiętało długie, długie lata – przyznał Tomasz Wróbel, trener Rozwoju, po niesamowitej konfrontacji mierzących w III ligę katowickich zespołów, których stadiony dzieli niecałe 5 km. W sobotę po raz pierwszy rozegrane zostały na nowym obiekcie przy Asnyka w Piotrowicach. Jego trybuna główna pękała w szwach. Mecz oglądało wiele osób ze świata piłki. Więcej w „Sporcie”

Spryt i precyzja

Fot. Krzysztof Kadis/Polonia Bytom

BS Polonia Bytom – Lechia Zielona Góra. Historia ostatnich spotkań tych drużyn zwiastowała wyrównany i trzymający w napięciu mecz. Perspektywa odskoczenia od bielskiego Rekordu, który dzień wcześniej doznał premierowej porażki tej wiosny, bardziej pętała nogi bytomianom niż dodawała skrzydeł. Więcej w „Sporcie”


Mogą być dumni

Marek Mróz
Marek Mróz
  • Cieszymy się z tego zwycięstwa! Szybko straciliśmy bramkę, dlatego chwała drużynie, że nie podłamaliśmy się, tylko podnieśliśmy, zdołaliśmy wyrównać, a potem przechylić szalę na naszą korzyść. W tym meczu dobrze funkcjonował przede wszystkim mental. Cokolwiek się działo, potrafiliśmy zareagować, w wielu fragmentach kontrolowaliśmy mecz. Cokolwiek się działo, potrafiliśmy zareagować, w wielu fragmentach kontrolowaliśmy mecz – mówi Marek Mróz, pomocnika Resovii. Więcej w „Sporcie”

Jeszcze w poniedziałkowym numerze „Sportu”

  • Bez większej dozy ostrożności możemy już stwierdzić, że z pierwszą ligą pożegnają się – po roku – Chojniczanka oraz – po 14 latach, z krótką przerwą na epizod w ekstraklasie – Sandecja
  • 22-letni Rodrygo zapewnił Realowi Madryt 20. Puchar Króla w historii
  • Zapasy. Legionista od 2018 roku nie przegrał w mistrzostwach Polski
  • Już w środę późnym wieczorem w Jastrzębiu-Zdroju może wielkie święto oraz huczna zabawa!
  • Oby za awansem biało-czerwonych w końcu pojawił się możny sponsor, który pomoże odbudować tę dyscyplinę
  • Pierwszy start Natalii Kaczmarek napawa optymizmem przed letnim sezonem
  • W drugim meczu finału ŁKS Commececon Łódź zdobył Rzeszów i wyrównał stan rywalizacji. Stracił jednak jedną ze swoich liderek, Zuzannę Górecką.

Foto główne: slaskisport.tv