Do grania! Przeszkodził i… pomógł. Równanie z niewiadomymi

Jak zwykle na naszych Czytelników czeka bogaty serwis informacyjny z wielu dyscyplin sportowych. Materiały informacyjne, komentarze, opinie, aktualne wydarzenia.


„Kazek” do grania!
Fot. Krzysztof Dzierzawa / Pressfocus

Rafał Janicki, obrońca Podbeskidzia, który nie mógł wystąpić – z powodów zdrowotnych – w zremisowanym 2:2 starciu z Lechią Gdańsk, pod koniec minionego tygodnia wrócił do treningów i wszystko wskazuje na to, że zagra w dzisiejszym meczu ze Stalą Mielec. To świetna informacja zarówno dla sztabu szkoleniowego zespołu spod Klimczoka, jak i dla kibiców Podbeskidzia, bo każdy widział, co działo się w obronie bielskiej drużyny we wspomnianym spotkaniu. Więcej w „Sporcie”


Wiatr przeszkodził i… pomógł
Fot. Rafal Rusek / PressFocus

Niemiec Michael Greis i Norweg Anders Bratli zrezygnowali z pracy w roli trenerów reprezentacji Polski. Ich obowiązki przejmie Adam Kołodziejczyk
Oba konkursy Pucharu Kontynentalnego w Zakopanem padły łupem Austriaka Ulricha Wohlgenannta. Norweg Benjamin Oestvold skoczył na Wielkiej Krokwi 150 metrów! Więcej w „Sporcie”


Równanie z niewiadomymi
Fot. Marcin Bulanda / PressFocus

Półfinały play offu przenoszą się do Katowic i Krakowa. Jedno jest już pewne: rywalizacja między Comarch Cracovią oraz GKS-em Tychy nie zostanie we wtorek zakończona, bo jest 1-1. Natomiast w derbach Śląska, pomiędzy katowickim GKS-em i JKH GKS Jastrzębie, jest 0-2, ale hokeiści z Katowic w ćwierćfinałowej potyczce z Re-Plastem Unią Oświęcim udowodnili, że potrafią wyjść z najtrudniejszych opresji. Więcej w „Sporcie”


Jeszcze w poniedziałkowym numerze „Sportu”:
  • Relacje z meczów ekstraklasy oraz innych lig piłkarskich. Opinie, komentarze, statystyki
  • Po domowych wygranych z Garbarnią i Śląskiem II na pierwszy tej wiosny mecz wyjazdowy częstochowianie udali się do Kalisza, gdzie czekał na nich najwyżej notowany beniaminek. Bezkompromisowa postawa zespołu Ryszarda Wieczorka nakazywała Skrze dużą ostrożność, zwłaszcza w defensywie.
  • Adam Dzido sprawił, że tarnogórzanie wzięli na dobrze dysponowanym, aczkolwiek rażąco nieskutecznym wiceliderze rewanż za jesienną klęskę 0:7
  • Półfinały play offu przenoszą się do Katowic i Krakowa. Jedno jest już pewne: rywalizacja między Comarch Cracovią oraz GKS-em Tychy nie zostanie we wtorek zakończona, bo jest 1-1. Natomiast w derbach Śląska, pomiędzy katowickim GKS-em i JKH GKS Jastrzębie, jest 0-2, ale hokeiści z Katowic w ćwierćfinałowej potyczce z Re-Plastem Unią Oświęcim udowodnili, że potrafią wyjść z najtrudniejszych opresji. 

Foto główne: Krzysztof Dzierzawa / Pressfocus