Dodajmy Zenkowi otuchy!

Pisaliśmy niemal na bieżąco o dramacie legendarnego piłkarza Szombierek, Zenona Lisska, który czekając na operacje bioder otrzymał kolejny cios, gdy zdiagnozowano u niego raka.

W marcu ów lewonożny pomocnik, autor grubo ponad stu bramek dla „Zielonych”, w bardzo złym stanie trafił do szpitala. Jak sam mówi: – Godzina, dwie i… – nie musi nic dodawać.

Zenon Lissek przeszedł ciężką operacje i po ponad trzech tygodniach hospitalizacji – całkowicie bez zakazanego obecnie bezpośredniego kontaktu z najbliższymi! – wrócił do domu.

Czytaj jeszcze: Gramy dla Zenka!

W otoczeniu rodziny wraca do zdrowia i równowagi, ale czeka go bardzo długie leczenie i rehabilitacja. Będzie musiał być silny, tak fizycznie, jak i mentalnie, więc kto chciałby wesprzeć tego nietuzinkowego piłkarza, to łatwo może to zrobić.

Ogłaszamy akcję „DodajmyZenkowiotuchy”, więc kto chciałby się podzielić z Zenonem Lisskiem dobrym słowem, niech pisze pod adres mailowy redakcja@sportdziennik.com, lub na naszym fanpage na Facebooku, a my obiecujemy, że każde słowo trafi do Pana Zenona.

Komentarze