II liga: Rozwój pechowo traci punkty

Choć punkt katowiczan na pewno nie może satysfakcjonować. Wszystko ze względu na zaprzepaszczone szanse i stracone, wydawać by się mogło bezpieczne prowadzenie. W pierwszej połowie piłkarze Rozwoju jednak nie zachwycili i to właśnie beniaminek z Torunia był bliższy zdobycia gola.

Druga połowa zaczęła się podobnie, jednak wystarczyły 3 minuty, by Rozwój wyszedł na dwubramkowe prowadzenie. W 66. min Rafał Kuliński popisał się świetnym strzałem z rzutu wolnego i pokonał golkipera gospodarzy, Bartosza Mrozka, a chwilę później Tomasz Wróbel „podcinką” z rzutu karnego podwyższył na 2:0.

Łatwo przyszło, łatwo poszło. Elana rzuciła się do odrabiania strat i… również potrzebowała na to trzech minut. W 82. min po dośrodkowaniu z lewej strony Filip Kozłowski głową trafił do siatki gości, a następnie Patryk Urbański strzałem z dystansu pokonał golkipera Rozwoju.

Elana Toruń – Rozwój Katowice 2:2 (0:0)