Ewa Pajor w finale Ligi Mistrzyń!

Klub reprezentantki Polski w półfinałowym meczu był bezlitosny dla londyńskiej Chelsea. W pierwszym meczu rozgrywanym w Anglii piłkarki Wolfsburga wygrały 3:1 i miały już praktycznie zapewniony star w finale rozgrywek. Przed własną publicznością zwyciężyły 2:0, a drugiego gola strzeliła Ewa Pajor.

We wcześniejszym etapie rozgrywek Wolfsburg pokonał takie zespoły jak Slavia Praga, Fiorentina i Atletico Madryt. W dwumeczach z tymi zespołami Pajor nie wbiła gola, tylko Włoszkom. Polska napastniczka jest czołową postacią swojego klubu. Dwa lata temu nasza reprezentantka również zakwalifikowała się do finału klubowych rozgrywek UEFA. Wówczas Wolfsburg przegrał z Lyonem, a była piłkarka Medyka Konin cały mecz przesiedziała na ławce rezerwowych. Tym razem w finałowym meczu ma być odpowiedzialna za bramki dla swojego zespołu.

GOL EWY PAJOR W MECZU Z CHELSEA

Tym razem ponownie w finale Champions League Wolfsburg zagra z mistrzem Francji Olympique Lyon. Jak dotąd to Katarzyna Kiedrzynek w barwach PSG jedyną Polką, która realnie grała w meczu finałowym.