Fabian Piasecki będzie strzelał bramki dla Śląska Wrocław

Były napastnik Zagłębia Sosnowiec podpisał kontrakt ze Śląskiem Wrocław. Fabian Piasecki na cztery lata związał się z nowym klubem.


Fabian Piasecki w minionym sezonie grał w pierwszoligowym Zagłębiu Sosnowiec. Był wyróżniającym się zawodnikiem, czego dowodem jest tytuł najlepszego snajpera Fortuna I ligi z dorobkiem 17 trafień.

Na piłkarza miało ochotę kilka klubów z ekstraklasy. Wcześniej spodziewano się, że Piasecki do Śląska Wrocław trafi razem z Tomaszem Nawotką, gdyż ich reprezentantem jest ten sam agent, Paweł Staniszewski.

W Śląsku Wrocław liczą, że dobra dyspozycja Piaseckiego tylko wzmocni, i to znacznie, rywalizację wśród napastników klubu.

– Poprzedni sezon wyraźnie dodał mi skrzydeł. Przejście do Śląska to dla mnie duża szansa i bardzo się cieszę, że będę grał we Wrocławiu. Urodziłem się w tym mieście, a obecnie kontynuuję tutaj studia. Chcę pokazać się z jak najlepszej strony i pomagać drużynie, realizując na boisku założenia sztabu szkoleniowego – powiedział na łamach klubowej strony Fabian Piasecki.

Nowy napastnik Śląska Wrocław grał będzie w koszulce z numerem 11.

Komentarze