Fornalik: Stać nas na lepszą grę

Waldemar Fornalik

Nieudana inauguracja w naszym wykonaniu. Nie tylko z powodu wyniku. Stać nas na lepszą grę, mądrzejszą. Doprowadziliśmy do prowadzenia i gdy wydawało się, że zaczynamy kontrolować mecz tracimy bramkę z rzut wolnego, który sami sprowokowaliśmy niepotrzebną stratą. Wydaje mi się również, że strzał na 1:1 Cabrery był strzałem do obrony.

Ta bramka miała duży wpływ na to, co się działo poźniej. Cracovia jest znana z agresywnej, zdecydowanej gry i to miało wpływ na to, że nasza gra nie była płynna, mieliśmy sporo strat. W końcówce dążyliśmy do wyrównania, mogliśmy strzelić gola, ale też stracić. Analiza, wnioski i patrzenie przed siebie.

Michał Probierz

Oglądaliśmy kilka meczów Piasta i wiedzieliśmy, że organizacja gry jest na wysokim poziomie. Początek meczu mieliśmy totalnie pod kontrolą, nic nie zapowiadało, że stracimy bramkę. Gol zmienił nieco oblicze meczu. Mieliśmy takie 10 minut, gdy zupełnie nie potrafiliśmy utrzymać się przy piłce, zmienić kierunek gry. Airam już podczas treningów pokazywał, że potrafi wykorzystać rzuty wolnego i w trakcie spotkania to potwierdził

Sergiu Hanca zaprezentował się bardzo dobrze, strzelił gola. Bojan Czeczarić nie spodziewał się chyba, że tak ta liga wygląda. Teraz jedziemy do Warszawy na mecz z Legią i chcemy podtrzymać naszą passę. Tabela jest bardzo płaska i nie mamy już marginesu błędu. Celujemy w trzecie miejsce do któregom mamy 6 punktów straty.

 

Komentarze