Wygrana w dobrym stylu

Piłkarzy GKS-u czekało trudne zadanie, ponieważ mierzyli się ze spadkowiczami z 1 ligi. Pierwsza część gry była dosyć szarpana  i obie drużyny mieli trudności z wykreowaniem sytuacji podbramkowych. W związku z tym w pierwszych 45 minutach kibice nie zobaczyli goli.

Po przerwie nie wiele się zmieniło, jednak jeden z kontrataku GKS-u, zakończył się golem Dawida Rogalskiego do pustej bramki. Piłkarze GieKSy poszli zaciosem i już 4 minuty później wynik podwyższył Szymon Kiebzak. W 78. minucie gola kontaktowego strzelił Jakub Kowalski, wykorzystując niefrasobliwość obrońców pod bramką Bartosza Mrozka. Nadzieję gospodarzy na dobry wynik zakończył Marcin Urynowicz, ustalając wynik na 3:1.

Garbarnia Kraków – GKS Katowice 1:3 (0:0)

0:1 Rogalski, 60 min
0:2 Kiebzak, 64 min
1:2 Kowalski, 84 min
1:3 Urnowicz, 90 min

Garbarnia Kraków: Kozioł – Kujawa, Mruk, Kuczak, Duda, Marszalik, Kołboń, Słoma, Szewczyk, Kowalski, Feliks.

GKS Katowice: Mrozek – Jędrych, Woźniak, Stefanowicz, Błąd, Michalski, Rogala, Gałecki, Kiebzak, Rogalski, Dejmek.

Murapol, najlepsze miejsca na świecie I Kampania z Ambasadorem Andrzejem Bargielem