Piłkarze Odry zremisowali w Krakowie

W pierwszej połowie minimalnie lepsi byli gospodarze, którzy oddali zaledwie jeden celny strzał. Znacznie więcej niż okazji do zdobycia goli było… żółtych kartek. W pierwszej połowie sędzia musiał pięciokrotnie wyciągać z kieszeni żółty kartonik.

W drugiej odsłonie zespół z Opola ruszył do ataku. Mimo wielu stworzonych okazji nie udało im się zdobyć zwycięskiego gola i remisując 0:0, dopisali do swojego konta jeden punkt. Zamiast goli kibice zobaczyli dwucyfrową liczbę żółtych kartek.

W następnej kolejce piłkarze Odry Opole zagrają przed własną publicznością ze Stalą Mielec.

Garbarnia Kraków – Odra Opole 0:0

Sędziował Marek Opaliński (Legnica). Widzów

Garbarnia Kraków: Kozioł – Górecki, Masiuda, Garzeł, Szywacz – Serafin (57. Kostrubała), Wójcik (90+3. Krykun) – Kiebzak, Włodyka, Słoma – Nowak (78. Ogar).
Trener Bogusław PIETRZAK.

Odra Opole: Krysiak (46. Szromnik) – Szota, Żemło, Baranowski, Winiarczyk – Bonecki (83. Czyżycki), Niziołek – Błanik, Moder, Mikinicz (62. Janus) – Skrzypczak.
Trener Mariusz RUMAK.

Żółte kartki: Garzeł, Włodyka, Masiuda, Słoma, Górecki, Ogar – Bonecki, Szota, Moder, Żemło, Winiarczyk.
Czerwona kartka: Jakub Moder (90+1, druga żółta kartka).