GKS Tychy. Decyzja odroczona, ale…?!

W czwartek – wedle naszych informacji – mieliśmy poznać decyzję, kto będzie kierował zespołem brązowych medalistów, GKS-em Tychy.


Jednak Krzysztof Woźniak, prezes sportowej spółki, na razie odroczył tę ważną sprawę i oficjalny komunikat ma się ukazać w ciągu najbliższych dwóch tygodni. Trzymanie zainteresowanych w niepewności na pewno dla zainteresowanych jest dyskomfortem, choć takie praktyki w tyskim klubie są stosowane od lat i dotyczą również zawodników.

Skoro musimy poczekać na oficjalne wieści tak więc musimy się posiłkować nieoficjalnym źródłem informacji, acz wiarygodnym. Sztab szkoleniowy Krzysztof Majkowski – Adam Bagiński – Arkadiusz Sobecki nadal będzie kierował zespołem, ale nieco zmienionym personalnie – taką otrzymaliśmy wiadomość. Takie rozwiązanie wcale nie zdziwiło.

Natomiast kompletowanie tzw. „krajowego” składu może być nieco utrudnione. Jednak działacze sztukę negocjacji mają opanowaną do doskonałości i liczymy, że swoimi argumentami przekonają nie tylko tyską młodzież, ale również zawodników o wysokich umiejętnościach technicznych.


Fot. Łukasz Sobala/PressFocus