Górnik Zabrze – Łomża Vive Kielce. Pewna wygrana gości

Piłkarze ręczni Górnika Zabrze nie sprawili niespodzianki i przegrali z zawodnika Łomży VIVE Kielce 24:31.

Mistrzowie Polski byli zdecydowanymi faworytami tego starcia. Gospodarze od pierwszych minut nie radzili sobie z rywalami i już po pierwszej części gry zespół z Kielc był o krok od zwycięstwa, prowadząc 19:10.

W drugiej połowie Górnik prezentował się lepiej, ale ostatecznie doznal drugiej w tym sezonie porażki.

W kolejnym meczu zmierzą się w Szczecinie z graczami Pogoni.

Górnik Zabrze – Łomża Vive Kielce 24:31 (10:19)

Górnik: Skrzyniarz, Kazimier, – Krawczyk 2, Kondratiuk 4 (1 k), Slujiters 4, Łyżwa 2, Gogola 1, Adamuszek, Dudkowski 2, Gliński 1, Buszkow 1, Tomczak 1, Czuwara 1, Bondzior, Bis 2, Daćko 3

VIVE: Kornecki, Wałach – A. Dujshebaev 5, D. Dujshebaev 1, Tharstarson 2, Lijewski 3, Olejniczak 1, Sićko 2, Gębala 2, Fernandez 1, Moryto 3 (1 k), Surgiel 2, Gudjonsson 5 (1 k), Karalek, Tournat 1, Kaczor 3