Gotowi po przerwie. Przeciętne przetarcie. Odpoczynek zamiast grania

Jak zwykle na naszych Czytelników czeka bogaty serwis informacyjny z wielu dyscyplin sportowych. Materiały informacyjne, komentarze, opinie, aktualne wydarzenia.


Będą gotowi po przerwie
Fot. Tomasz Kudala / PressFocus

W ostatnich meczach Piasta sztab szkoleniowy nie mógł skorzystać z pomocnika Kristophera Vidy i obrońcy Jakuba Holubka. Węgier i Słowak robią jednak wszystko, by wrócić na mecz z Górnikiem Łęczna. Więcej w „Sporcie”.


Przeciętne przetarcie przed Śląskiem
Fot. Jakub Ziemianin/rakow.com

Raków wykorzystał przerwę reprezentacyjną i rozegrał mecz kontrolny z Podbeskidziem. Zwycięstwo nad pierwszoligowcem zapewnił mu Jakub Arak. Więcej w „Sporcie”.


Odpoczynek zamiast grania
Fot. Tomasz Kudala / PressFocus

Reprezentacyjna przerwa sprawiła, że wiele klubów zdecydowało się na granie meczów sparingowych. Nie dotyczy to zabrzan. Więcej w „Sporcie”.


Jeszcze w poniedziałkowym wydaniu „Sportu”:
  • Holendrzy i Niemcy wygrali i umocnili się na prowadzeniu w grupach, ale musieli się mocno natrudzić w Rydze i Hamburgu. Siódme zwycięstwo Danii bez straty bramki.
  • Kolejne widowisko przy Bukowej. GieKSa zamiast dobić kiepsko dysponowanych sąsiadów z Tychów, w końcówce derbów nadziała się na dwa stałe fragmenty, tracąc dwa gole i dwa punkty.
  • Przed walką wieczoru w Las Vegas Tyson Fury – Deontay Wilder wystąpił 32-letni Adam „Babyface” Kownacki i po raz drugi przegrał przed czasem z 37-letnim Finem Robertem Heleniusem . Walka została przerwana w szóstej rundzie.
  • Mecz między reprezentacjami Polski a Reszty Świata był ostatnim sprawdzianem dla kadry Rafała Dobruckiego przed Speedway of Nations. Spotkanie miało pomóc selekcjonerowi z wyborem, którzy z zawodników wezmą udział w finale mistrzostw w Manchesterze, który zacznie się w najbliższy weekend.
  • Wicemistrz Polski z Polkowic okazał się zbyt mocny dla sosnowiczanek i po dwóch kwartach rozstrzygnął mecz.
  • Bielszczanki wciąż bez wygranej w nowym sezonie. We własnej hali w starciu z Pałacem Bydgoszcz nie zdołały ugrać choćby seta.

Foto główne: Tomasz Kudala/Pressfocus

Komentarze