Grosik do Glika: Czekamy na Ciebie!

Podczas zgrupowania w Arłamowie Glik doznał poważnej kontuzji barku. Według pierwszych diagnoz, uraz miał wyeliminować go z gry na mistrzostwach świata. Kolejne badania przyniosły jednak promyk nadziei. W poniedziałek kolejne badanie, które ma dać ostateczną odpowiedź, czy Glik pojedzie do Rosji.

– Rozmawiałem z Kamilem tuż przed meczem z Chile. Cieszy mnie, że z ręką Kamila jest dużo lepiej niż kilka dni temu. Są postępy i trzymamy za niego kciuki – mówi trener Adam Nawałka.

Kolegę z kadry wspierają także piłkarze. – Czekamy na Kamila. Ja cały czas w niego wierzę. Walcz Kamil, bo trzeba walczyć do końca – mówi Kamil Grosicki. – Wiemy, przez co przechodzi, ale to silny chłopak i wierzymy w niego – dodaje.

Grosicki był jednym z najlepszych aktorów piątkowego spotkania. Zanotował m.in. świetną asystę przy golu Piotra Zielińskiego. – Turbo zadziałało kilka razy. Ale przed nami wciąż dużo pracy, bo na Senegal taka gra nie wystarczy – mówi skrzydłowy Hull City.

https://twitter.com/GrosickiKamil/status/1005084163723137025

W piątek Grosicki obchodził 30. urodziny. – Cieszę się z asysty, bo liczby są dla mnie bardzo ważne. Teraz trzeba przeanalizować błędy i wyciągnąć właściwe wnioski, bo w drugiej połowie w naszej grze coś było nie tak. Znów tracimy prowadzenie i cieszę się, że stało się to w meczu towarzyskim – dodaje pomocnik reprezentacji Polski.

Komentarze