Hokej. Prezes tyszan potwierdził

Krzysztof Woźniak, prezes Tyskiego Sportu, w komunikacie klubowym potwierdził nasze wcześniejsze informacje o kontynuowaniu pracy przez sztab szkoleniowy w hokejowym zespole GKS-u Tychy.


Tercet: Krzysztof Majkowski jako główny trener oraz jego dwaj współpracownicy: Adam Bagiński i Arkadiusz Sobecki podpisał nowe kontrakty, które będą obowiązywały do końca kwietnia 2022 r. Ta decyzja działaczy, nam się wydaje, zdroworozsądkowa, wszak zapewne z błędów, jakie zostały popełnione, zwłaszcza w półfinale play offu, powinny być wyciągnięte właściwe wnioski.

W komunikacie poinformowano, że w kadrze dojdzie do zmian i to zarówno wśród zawodników rodzimych, jak i zagranicznych. Na razie została aktywowana klauzula o przedłużeniu kontraktów. W nowym sezonie ponownie zobaczymy: bramkarzy – Ondreja Raszkę, Kamila Lewartowskiego oraz Jakuba Zawalskiego; obrońców – Olafa Bizackiego oraz Oliwiera Kasperka; napastników Mateusza Gościńskiego, Kacpra Gruźle, Jana Krzyżka, Szymona Marca i Mateusza Ubowskiego. Niebawem klub pewnie zakomunikuje nie tylko o nowych umowach, ale również rozstaniach, bo i na takowe się zanosi.


Fot. Lukasz Sobala / PressFocus