Była reprezentantka Polski kończy karierę

Katarzyna Konieczna przez ostatnie dwa sezony reprezentowała barwy BKS Profi Credit Bielsko-Biała. W ostatnim swoim sezonie w karierze była także kapitanem bielskiego zespołu. Wcześniej występowała w barwach m.in. MKS-u Dąbrowa Górnicza, Impelu Wrocław czy Atomu Trefl Sopot.

Katarzyna Konieczna to była reprezentantka Polski seniorek. W biało-czerwonej kadrze grała od 2010 roku i zaliczyła 36 występów.

Przed Katarzyną Konieczną ostatni (lub w przypadku przegranej bielszczanek) przedostatni mecz w karierze. Bielszczanki rywalizują o piąte miejsce w końcowej klasyfikacji z Bankiem Pocztowym Pałacem Bydgoszcz. W pierwszym meczu BKS wygrał na wyjeździe 3:1, a rywalizacja toczy się do dwóch zwycięstw. Następne spotkanie odbędzie się w poniedziałek w Bielsku-Białej, ewentualne trzecie – 18 kwietnia w Bydgoszczy.

Kasiu dziękujemy Ci za wszystko! Nie tylko za grę dla bialskiego klubu i za twoją piękną karierę, ale przede wszystkim za to, jaką jesteś osobą. Za twój uśmiech, żarty, pozytywne myślenie, którym zarażasz innych, dyspozycyjność, inteligentne podejście do wielu spraw, za to, że byłaś zawsze dobrym Duchem całego zespołu, który mógł się od Ciebie uczyć profesjonalizmu i podejścia do sportu, siatkówki i życia! I choć życzymy Ci powodzenia w dalszym życiu, to będziemy za Tobą tęsknić! Dzięki Kasia!!!

treść z oficjalnej strony klubowej

 

 

Po poniedziałkowym spotkaniu BKS z Bankiem Pocztowym ma się odbyć uroczystość oficjalnego pożegnania Koniecznej.

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze