Klasa A. Komplet wyników i tabele

Rozegrano kolejną rundę w klasie A. Zobacz, jak grała Twoja drużyna, jakie miejsce zajmuje w tabeli.


BIELSKO-BIAŁA

Sokół Buczkowice – Zapora Wapienica 2:2, Centrum Ligota – Międzyrzecze 2:2, Żar Międzybrodzie B. – Rotuz Bronów 2:1, Soła Kobiernice – Wilkowice 1:2, Bystra – Sokół Hecznarowice 4:1, Wilamowice – Orzeł Kozy 3:2.

1. Wilkowice 4 12 9:1

2. Bystra 4 9 11:7

3. Wilamowice 4 7 12:5

4. Kozy 4 7 9:6

5. Wapienica 4 6 8:6

6. Bronów 4 6 7:6

7. Międzybrodzie B. 4 6 4:9

8. Kobiernice 4 5 9:8

9. Międzyrzecze 4 4 6:6

10. Ligota 4 4 6:7

11. Buczkowice 4 1 3:16

12. Hecznarowice 4 0 2:9


BYTOM

Rodło Górniki – Rozbark Bytom 1:4, Orzeł Bobrowniki – Gwarek II Tarnowskie Góry 0:4, Piast Ożarowice – Orkan Dąbrówka Wlk. 1:1, Unia Świerklaniec – Iskra Połomia 4:4, Tempo Stolarzowice – Sokół Zbrosławice 1:2, Orzeł Nakło Śl. – Iskra Lasowice 2:3, Nitron Krupski Młyn – Przyszłość Nowe Chechło 0:0, Żyglin pauzował.

1. Gwarek II 4 12 15:1

2. Ożarowice 5 11 16:5

3. Rozbark 4 9 10:9

4. Krupski Młyn 4 8 11:8

5. Górniki 5 7 8:10

6. Żyglin 4 6 12:6

7. Nakło Śl. 4 6 12:9

8. Świerklaniec 5 6 11:10

9. Nowe Chechło 5 6 5:6

10. Lasowice 5 6 7:16

11. Zbrosławice 5 5 6:7

12. Stolarzowice 5 4 9:12

13. Dąbrówka Wlk. 5 4 9:15

14. Połomia 5 4 10:17

15. Bobrowniki 5 3 5:15


CZĘSTOCHOWA

GRUPA I: Naprzód Ostrowy – Liswarta Popów 0:2, Ajaks Częstochowa – Płomień Czarny Las 2:0, Grom Miedźno – Oksza Łobodno 2:1, Sokół Wręczyca Wlk. – Orlik Blachownia 1:2, Płomień Kuźnica Marianowa – Biała Gwiazda Krasice 4:5, Błękitni Libidza – Victoria Częstochowa 0:5, Sparta Nowa Wieś – Kmicic Kruszyna 1:3.

1. Victoria 5 15 33:3

2. Łobodno 5 10 21:6

3. Krasice 5 9 16:12

4. Kuźnica Mar. 5 9 17:15

5. Ostrowy 5 9 15:13

6. Kruszyna 5 9 9:10

7. Miedźno 5 9 8:12

8. Ajaks 5 9 7:15

9. Popów 5 7 11:11

10. Libidza 5 6 8:13

11. Blachownia 5 4 7:11

12. Czarny Las 5 3 10:16

13. Wręczyca Wlk. 5 3 10:19

14. Nowa Wieś 5 0 5:21


GRUPA II: Jura Niegowa – Pilica Koniecpol 2:0, Olimpia Huta Stara – Koziegłowy 2:0, Start Soborzyce – Unia Masłońskie 2:2, Czarni Starcza – Orkan Rzerzęczyce 9:0, Kamienica Polska – Mrzygłód 3:0, Złoty Potok – Lot Konopiska 1:3, Sokół Olsztyn pauzował.

1. Kam. Polska 5 15 21:7

2. Huta Stara 5 12 13:3

3. Starcza 5 9 17:5

4. Niegowa 5 9 16:13

5. Konopiska 4 9 10:7

6. Koziegłowy 5 9 10:8

7. Soborzyce 5 7 12:10

8. Masłońskie 5 7 12:11

9. Mrzygłód 4 6 7:11

10. Olsztyn 4 4 6:13

11. Rzerzęczyce 5 1 5:22

12. Koniecpol 4 0 3:11

13. Złoty Potok 4 0 5:16


KATOWICE

Grunwald Ruda Śl. – Józefka Chorzów 1:2, Strażak Mikołów – Stadion Śląski Chorzów 2:1, UKS Ruch Chorzów – Wyzwolenie Chorzów 0:3, Hetman Katowice – Siemianowiczanka II 1:0, Gwiazda Ruda Śl. – Szopienice 0:4, Kolejarz Katowice – Jastrząb Bielszowice 2:3, Ruch II Chorzów pauzował.

1. Hetman 3 9 5:1

2. Jastrząb 3 9 5:2

3. Józefka 3 7 10:4

4. Szopienice 3 6 11:5

5. Wyzwolenie 2 6 5:1

6. Grunwald 2 3 7:3

7. Siemianow. II 3 3 4:4

8. Ruch II 2 3 5:7

9. Stadion Śl. 3 3 3:5

10. Strażak 3 3 5:8

11. Gwiazda 3 1 2:7

12. UKS Ruch 3 0 2:8

13. Kolejarz 3 0 4:13


LUBLINIEC

Orzeł Pawonków – Victoria Strzebiń 3:0, Orzeł Babienica/Psary – Sieraków Śl. 3:0, Mechanik Kochcice – Gwoździany 3:4, Huragan Jezioro – Płomień Przystajń 2:2, Pokój Sadów – Liswarta Lisów 3:2, Unia Lisowice – Ruch Kochanowice 3:10, Warta Kamieńskie Młyny – Sparta Tworóg przełożony; w zaległym meczu 3. kolejki Babienica/Psary – Przystajń 5:1.

1. Kam. Młyny 4 12 31:0

2. Babienica 4 12 11:2

3. Sieraków Śl. 5 12 10:5

4. Kochcice 5 10 14:7

5. Sadów 5 9 14:20

6. Jezioro 4 8 10:5

7. Kochanowice 4 6 14:9

8. Gwoździany 3 6 9:6

9. Przystajń 5 5 8:13

10. Pawonków 5 4 8:16

11. Strzebiń 5 3 6:20

12. Lisowice 5 3 9:26

13. Tworóg 3 0 1:5

14. Lisów 5 0 5:16


RACIBÓRZ

Start Pietrowice Wlk. – Przyszłość Rogów 1:1, Raszczyce – Zgoda Zawada Książęca 6:1, Chałupki – Odra Nieboczowy 1:10, Brzezie – Czarni Nowa Wieś 2:4, Naprzód Syrynia – Kuźnia Raciborska 5:2, Pawłów – Buk Rudy Wlk. 0:1, Płomień Kobyla – Naprzód Czyżowice 1:2, Kornowac – Studzienna 2:2.

1. Raszczyce 5 15 29:3

2. Czyżowice 5 13 27:5

3. Rudy Wlk. 5 12 10:13

4. Kobyla 5 10 11:7

5. Nieboczowy 5 9 15:8

6. Studzienna 5 8 10:7

7. Rogów 5 8 9:6

8. Kuźnia Rac. 5 7 18:11

9. Nowa Wieś 4 7 9:8

10. Kornowac 5 4 7:10

11. Syrynia 5 4 12:21

12. Pawłów 5 3 5:10

13. Brzezie 5 2 5:10

14. Pietrowice Wlk. 5 2 6:14

15. Zawada Ks. 5 2 5:16

16. Chałupki 4 0 3:32


RYBNIK

Decor II Bełk – Płomień Ochojec 3:2, Jedność Grabownia – Żory 2:3, Górnik Radlin – Zuch Orzepowice 9:2, Wicher Wilchwy – Polonia Niewiadom 2:6, Start Mszana – Orzeł Jankowice 6:1, Borowik Szczejkowice – Naprzód Rydułtowy 0:3, Kleszczów – Baranowice 1:2, Jedność Jejkowice – Górnik Boguszowice 4:0.

1. Jejkowice 4 12 19:2

2. Żory 4 10 11:7

3. Ochojec 4 9 17:3

4. Boguszowice 4 9 20:10

5. Rydułtowy 4 9 11:4

6. Jankowice 4 9 12:8

7. Radlin 4 7 15:6

8. Niewiadom 4 7 19:13

9. Mszana 4 7 9:4

10. Baranowice 4 7 6:5

11. Decor II 4 3 6:19

12. Szczejkowice 4 3 3:22

13. Grabownia 4 1 8:14

14. Kleszczów 4 0 5:14

15. Orzepowice 4 0 6:20

16. Wilchwy 4 0 4:20


SKOCZÓW

GRUPA I: Olza Pogwizdów – Kaczyce 4:1, Błękitni Pierściec – Piast Cieszyn 1:9, Promyk Golasowice – Victoria Hażlach 0:3, Iskra Iskrzyczyn – Kończyce M. 4:4, Nierodzim pauzował.

1. Hażlach 6 16 16:7

2. Cieszyn 6 14 36:7

3. Pogwizdów 7 13 22:11

4. Kończyce M. 7 11 17:14

5. Pierściec 6 9 14:16

6. Nierodzim 6 8 9:13

7. Iskrzyczyn 6 5 19:14

8. Kaczyce 6 3 10:31

9. Golasowice 6 0 1:31


GRUPA II: Strażak Dębowiec – Błyskawica Kończyce Wlk. 3:5, Beskid II Skoczów – Zryw Bąków 3:2, Ochaby – Rudnik 0:2, Orzeł Zabłocie – Strażak Pielgrzymowice 4:1, Beskid Brenna pauzował.

1. Kończyce Wlk. 6 16 24:7

2. Dębowiec 7 14 23:12

3. Brenna 6 13 18:6

4. Zabłocie 6 10 14:9

5. Beskid II 6 9 13:11

6. Rudnik 6 7 5:11

7. Pielgrzymowice 7 5 13:26

8. Bąków 6 4 9:26

9. Ochaby 6 1 6:17


SOSNOWIEC

Łagisza – Łazy 5:1, Skalniak Kroczyce – Promień Strzemieszyce M. 5:1, Przemsza Okradzionów – Czeladź 1:2, Zagłębiak Tucznawa – Jedność Strzyżowice 1:2, Niwka – Zagłębie Dąbrowa Górnicza 2:2, Preczów – Czarni Sosnowiec 3:4, Poręba – Górnik Sosnowiec 2:0, Gmina Psary – Iskra Psary 1:1.

1. Czeladź 4 12 22:5

2. Czarni 4 12 16:9

3. Górnik 4 9 12:5

4. Gmina 4 7 8:5

5. Niwka 4 7 9:7

6. Iskra 4 7 9:8

7. Łagisza 4 7 8:8

8. Poręba 4 7 6:8

9. Kroczyce 4 6 12:7

10. Strzyżowice 4 6 8:7

11. Tucznawa 4 4 7:8

12. Okradzionów 4 3 9:13

13. Łazy 4 3 9:18

14. Strzemieszyce M. 4 1 7:16

15. Dąbrowa G. 4 1 5:15

16. Preczów 4 0 7:15


TYCHY

Studzionka – Czapla Kryry 8:1, Siódemka Tychy – Stal Chełm Śl. 1:1, Unia Bieruń Stary – Polonia Międzyrzecze 3:2, Iskra II Pszczyna – Frydek 1:2, Gardawice – Woszczyce 3:0, Leśnik Kobiór – JUW-e Jaroszowice 1:4, Znicz Jankowice – Brzeźce 6:2, Krupiński Suszec pauzował.

1. Jaroszowice 5 15 17:3

2. Studzionka 5 12 15:6

3. Frydek 5 12 12:9

4. Międzyrzecze 5 9 12:8

5. Kobiór 5 9 9:10

6. Gardawice 4 7 4:1

7. Brzeźce 5 7 6:9

8. Woszczyce 5 6 16:13

9. Bieruń St. 4 6 11:10

10. Jankowice 5 5 14:12

11. Chełm Śl. 5 5 11:11

12. Suszec 4 4 9:15

13. Kryry 5 2 5:14

14. Siódemka 4 1 4:13

15. Iskra II 4 0 5:16


ZABRZE

Naprzód Żernica – Wilki Wilcza 4:1, Gwarek Zabrze – Start Sierakowice 0:1, Tempo Paniówki – Walka Zabrze 2:4, Quo Vadis Makoszowy – Zaborze 0:0, Ruch Kozłów – Młodość Rudno 2:1, Olimpia Pławniowice – Carbo Gliwice 3:1, Orzeł Stanica – Zryw Radonia 5:1, Zamkowiec Toszek – Grzybowice 5:3, Sokół Łany Wlk. pauzował; w zaległym meczu 5. kolejki Kozłów – Carbo 3:1.

1. Toszek 6 16 22:7

2. Sierakowice 5 15 9:1

3. Paniówki 6 12 23:10

4. Kozłów 6 12 18:11

5. Walka 5 12 10:5

6. Żernica 5 10 11:5

7. Zaborze 5 10 10:4

8. Gwarek 6 9 9:4

9. Grzybowice 6 9 14:15

10. Rudno 6 7 17:16

11. Quo Vadis 6 7 8:23

12. Stanica 6 6 14:17

13. Pławniowice 6 6 8:13

14. Radonia 6 6 9:20

15. Carbo 6 3 6:17

16. Łany Wlk. 5 1 4:9

17. Wilcza 5 0 4:19


ŻYWIEC

Juszczyna – GKS II Radziechowy-Wieprz 1:0, Słotwina – Babia Góra Koszarawa 5:1, Skrzyczne Lipowa – Koszarawa II Żywiec 4:2, Magura Bystra – Soła Żywiec 4:1, Magórka Czernichów – Beskid Gilowice 3:5, Leśna – Jeleśnia 4:0, Sopotnia – Jezioro Żywieckie Zarzecze 3:3.

1. Leśna 4 12 18:3

2. Bystra 5 10 16:13

3. Jeleśnia 5 10 11:12

4. Koszarawa II 4 9 16:7

5. Soła Ż. 4 7 11:5

6. Juszczyna 4 7 6:4

7. Gilowice 5 7 12:12

8. Zarzecze 5 5 13:12

9. Lipowa 5 5 7:13

10. Radziechowy II 5 4 6:12

11. Koszarawa 5 4 3:9

12. Sopotnia 5 4 9:20

13. Słotwina 4 3 11:13

14. Czernichów 4 3 8:12


Na zdjęciu: PTS Rosło Górniki przegrało z Rozbarkiem, ale do czołówki jeszcze za wiele nie traci.

Fot. Facebook/ptsrodlogorniki

Komentarze