Klasa A. Komplet wyników i tabele wszystkich grup

Rozegrano kolejną rundę w klasie A. Zobacz, jak grała Twoja drużyna, jakie miejsce zajmuje w tabeli.


BIELSKO-BIAŁA

Zapora Wapienica – Orzeł Kozy 2:0, Wilamowice – Wilkowice 0:2, Bystra – Żar Międzybrodzie Bialskie 6:1, Soła Kobiernice – Sokół Hecznarowice 0:4, Międzyrzecze – Rotuz Bronów 1:2, Sokół Buczkowice – Centrum Ligota 3:2.

1. Wilkowice 6 18 17:2

2. Bystra 6 13 18:9

3. Bronów 6 12 10:7

4. Wilamowice 6 10 16:9

5. Kozy 6 10 15:9

6. Wapienica 6 10 11:7

7. Międzybrodzie B. 6 9 7:15

8. Kobiernice 6 5 9:13

9. Ligota 6 4 10:14

10. Międzyrzecze 6 4 8:14

11. Buczkowice 6 4 7:24

12. Hecznarowice 6 3 6:11


BYTOM

Tempo Stolarzowice – Orkan Dąbrówka Wlk. 2:1, Piast Ożarowice – Rozbark Bytom 1:2, Orzeł Bobrowniki – Żyglin 0:3, Unia Świerklaniec – Gwarek II Tarnowskie Góry 1:5, Orzeł Nakło Śl. – Iskra Połomia 3:1, Nitron Krupski Młyn – Sokół Zbrosławice 2:3, Przyszłość Nowe Chechło – Iskra Lasowice 4:1, Rodło Górniki pauzowało.

1. Gwarek II 6 18 23:2

2. Rozbark 6 13 14:12

3. Nakło Śl. 6 12 24:11

4. Żyglin 6 12 19:6

5. Ożarowice 7 11 17:10

6. Nowe Chechło 6 9 9:7

7. Świerklaniec 7 9 15:17

8. Lasowice 7 9 9:20

9. Krupski Młyn 6 8 13:12

10. Zbrosławice 7 8 10:18

11. Górniki 6 7 8:14

12. Połomia 7 7 13:21

13. Stolarzowice 7 7 12:15

14. Dąbrówka Wlk. 7 4 12:20

15. Bobrowniki 7 4 7:20


CZĘSTOCHOWA

GRUPA I: Ajaks Częstochowa – Liswarta Popów 2:2, Grom Miedźno – Naprzód Ostrowy 3:4, Sokół Wręczyca Wlk. – Płomień Czarny Las 1:2, Płomień Kuźnica Marianowa – Oksza Łobodno 1:0, Błękitni Libidza – Orlik Blachownia 1:3, Sparta Nowa Wieś – Biała Gwiazda Krasice 4:4, Kmicic Kruszyna – Victoria Częstochowa 2:3.

1. Victoria 7 21 42:6

2. Krasice 7 13 23:18

3. Kuźnica Mar. 7 13 19:16

4. Ajaks 7 13 11:18

5. Ostrowy 7 12 20:18

6. Miedźno 7 12 13:17

7. Popów 7 11 18:14

8. Łobodno 7 10 21:9

9. Kruszyna 7 9 12:18

10. Blachownia 7 8 11:13

11. Czarny Las 7 6 13:19

12. Libidza 7 6 11:19

13. Wręczyca Wlk. 7 6 13:21

14. Nowa Wieś 7 1 10:31


GRUPA II: Jura Niegowa – Sokół Olsztyn 4:1, Olimpia Huta Stara – Start Soborzyce 4:1, Czarni Starcza – Unia Masłońskie 12:0, Kamienica Polska – Koziegłowy 1:2, Złoty Potok – Mrzygłód 0:8, Lot Konopiska – Pilica Koniecpol 5:0, Orkan Rzerzęczyce pauzował.

1. Kam. Polska 7 18 27:11

2. Huta Stara 7 18 21:5

3. Konopiska 6 15 22:9

4. Niegowa 7 15 24:17

5. Starcza 7 13 30:6

6. Koziegłowy 6 12 12:9

7. Mrzygłód 6 9 18:15

8. Soborzyce 7 8 14:15

9. Masłońskie 7 7 14:30

10. Olsztyn 6 4 9:22

11. Koniecpol 6 3 5:16

12. Rzerzęczyce 6 1 6:26

13. Złoty Potok 6 0 5:26


KATOWICE

Hetman Katowice – Wyzwolenie Chorzów 1:1, Strażak Mikołów – UKS Ruch Chorzów 3:2, Gwiazda Ruda Śl. – Siemianowiczanka II 2:1, Kolejarz Katowice – Stadion Śląski Chorzów 0:3, Grunwald Ruda Śl. – Szopienice 3:1, Ruch II Chorzów – Józefka Chorzów – [dziś, 17.00], Jastrząb Bielszowice pauzował.

1. Jastrząb 4 12 7:3

2. Hetman 5 10 6:4

3. Szopienice 5 9 15:9

4. Stadion Śl. 5 9 10:7

5. Józefka 3 7 10:4

6. Wyzwolenie 4 7 6:8

7. Grunwald 4 6 11:6

8. Ruch II 3 6 11:7

9. Siemianow. II 5 6 9:7

10. Strażak 5 6 9:14

11. Gwiazda 5 4 6:12

12. UKS Ruch 5 3 6:11

13. Kolejarz 5 0 5:19


LUBLINIEC

Mechanik Kochcice – Ruch Kochanowice 2:1, Warta Kamieńskie Młyny – Gwoździany 5:1, Pokój Sadów – Płomień Przystajń 2:2, Orzeł Pawonków – Sparta Tworóg 4:3, Victoria Strzebiń – Liswarta Lisów 3:7, Unia Lisowice – Orzeł Babienica/Psary 0:9, Huragan Jezioro – Sieraków Śl. przełożony na 7 listopada; w zaległym meczu 4. kolejki Tworóg – Jezioro 1:7.

1. Kam. Młyny 6 18 41:2

2. Babienica 6 18 23:4

3. Kochcice 7 14 17:9

4. Sieraków Śl. 6 13 11:6

5. Sadów 7 13 18:23

6. Jezioro 6 12 20:9

7. Gwoździany 5 7 13:14

8. Pawonków 7 7 12:27

9. Kochanowice 6 6 17:14

10. Lisów 7 6 20:19

11. Przystajń 7 6 11:20

12. Lisowice 7 6 12:36

13. Strzebiń 7 3 10:30

14. Tworóg 6 0 6:18


RACIBÓRZ

Brzezie – Zgoda Zawada Książęca 1:2, Kornowac – Buk Rudy Wlk. 1:2, Naprzód Syrynia – Odra Nieboczowy 2:1, Raszczyce – Przyszłość Rogów 4:0, Chałupki – Start Pietrowice Wlk. 0:5, Pawłów – Czarni Nowa Wieś 2:6, Płomień Kobyla – Kuźnia Raciborska 5:1, Studzienna – Naprzód Czyżowice 0:3.

1. Raszczyce 7 21 38:4

2. Czyżowice 7 19 32:5

3. Nowa Wieś 7 16 25:11

4. Kobyla 7 16 18:9

5. Rudy Wlk. 7 15 13:16

6. Studzienna 7 11 11:10

7. Kuźnia Rac. 7 10 23:17

8. Nieboczowy 7 9 16:11

9. Rogów 7 8 9:11

10. Zawada Ks. 7 8 11:18

11. Syrynia 7 7 15:29

12. Brzezie 7 5 7:12

13. Pietrowice Wlk. 7 5 12:19

14. Kornowac 7 4 8:14

15. Pawłów 7 3 8:20

16. Chałupki 7 0 4:44


RYBNIK

Górnik Radlin – Jedność Grabownia 3:1, Jedność Jejkowice – Płomień Ochojec 3:1, Decor II Bełk – Orzeł Jankowice 2:1, Start Mszana – Żory 1:2, Wicher Wilchwy – Zuch Orzepowice 0:4, Borowik Szczejkowice – Polonia Niewiadom 2:6, Kleszczów – Naprzód Rydułtowy 1:1, Górnik Boguszowice – Baranowice 2:3.

1. Żory 6 16 17:10

2. Jejkowice 6 15 23:5

3. Baranowice 6 13 11:8

4. Ochojec 6 12 22:7

5. Boguszowice 6 12 25:14

6. Jankowice 6 12 18:11

7. Radlin 6 10 19:10

8. Niewiadom 6 10 26:18

9. Mszana 6 10 13:7

10. Rydułtowy 6 10 12:6

11. Decor II 6 9 9:20

12. Orzepowice 6 6 14:21

13. Szczejkowice 6 3 6:33

14. Grabownia 6 1 10:21

15. Kleszczów 6 1 7:19

16. Wilchwy 6 0 6:28


SKOCZÓW

GRUPA I: Błękitni Pierściec – Nierodzim 1:2, Promyk Golasowice – Kaczyce 0:10, Iskra Iskrzyczyn – Piast Cieszyn 3:8, Kończyce Małe – Victoria Hażlach 2:3, Olza Pogwizdów pauzowała.

1. Hażlach 8 22 21:9

2. Cieszyn 8 20 59:10

3. Pogwizdów 8 16 25:13

4. Pierściec 8 12 17:19

5. Kończyce M. 8 11 19:17

6. Nierodzim 8 11 13:17

7. Kaczyce 8 6 21:33

8. Iskrzyczyn 8 5 22:24

9. Golasowice 8 0 1:56


GRUPA II: Beskid II Skoczów – Beskid Brenna 0:1, Ochaby – Błyskawica Kończyce Wlk. 0:2, Orzeł Zabłocie – Zryw Bąków 3:0, Strażak Pielgrzymowice – Rudnik 1:1, Strażak Dębowiec pauzował.

1. Kończyce Wlk. 8 22 29:7

2. Dębowiec 8 17 26:13

3. Brenna 8 16 20:9

4. Zabłocie 8 14 21:13

5. Beskid II 8 9 13:15

6. Rudnik 8 9 10:16

7. Bąków 8 7 13:29

8. Pielgrzymowice 8 6 14:27

9. Ochaby 8 1 6:23


SOSNOWIEC

Poręba – Gmina Psary 0:4, Niwka – Łazy 0:4, Zagłębiak Tucznawa – Czarni Sosnowiec 0:2, Łagisza – Przemsza Okradzionów 2:0, Preczów – Czeladź 0:8, Iskra Psary – Zagłębie Dąbrowa Górnicza 1:2, Skalniak Kroczyce – Jedność Strzyżowice 4:2, Promień Strzemieszyce Małe – Górnik Sosnowiec 1:5.

1. Czeladź 6 18 32:5

2. Czarni 6 18 22:10

3. Gmina 6 13 18:6

4. Górnik 6 13 18:7

5. Łagisza 6 13 15:9

6. Kroczyce 6 10 17:10

7. Poręba 6 10 8:12

8. Łazy 6 9 16:20

9. Iskra 6 7 11:14

10. Niwka 6 7 9:13

11. Dąbrowa G. 6 7 13:19

12. Strzyżowice 6 6 10:13

13. Tucznawa 6 4 8:16

14. Okradzionów 6 3 11:18

15. Strzemieszyce M. 6 1 9:26

16. Preczów 6 0 10:29


TYCHY

Leśnik Kobiór – Woszczyce 3:2, Gardawice – Polonia Międzyrzecze 3:2, Siódemka Tychy – Czapla Kryry 4:1, Unia Bieruń Stary – Studzionka 0:3, Iskra II Pszczyna – Stal Chełm Śl. 4:3, Krupiński Suszec – Frydek 1:0, Brzeźce – JUW-e Jaroszowice 1:1, Znicz Jankowice pauzował.

1. Jaroszowice 7 19 24:6

2. Studzionka 7 18 23:6

3. Frydek 7 15 16:12

4. Kobiór 6 12 12:12

5. Międzyrzecze 7 10 16:13

6. Gardawice 6 10 9:7

7. Woszczyce 7 9 24:19

8. Bieruń St. 6 9 14:14

9. Brzeźce 7 8 8:13

10. Suszec 6 7 13:21

11. Jankowice 6 5 16:18

12. Chełm Śl. 7 5 15:18

13. Kryry 7 5 9:19

14. Iskra II 6 4 11:21

15. Siódemka 6 4 8:19


ZABRZE

Naprzód Żernica – Sokół Łany Wlk. 1:0, Grzybowice – Zryw Radonia 0:1, Quo Vadis Makoszowy – Start Sierakowice 0:2, Ruch Kozłów – Walka Zabrze 0:2, Gwarek Zabrze – Wilki Wilcza 8:0, Olimpia Pławniowice – Zaborze 1:6, Orzeł Stanica – Młodość Rudno 3:7, Zamkowiec Toszek – Carbo Gliwice 1:1, Tempo Paniówki pauzowało.

1. Sierakowice 7 19 12:2

2. Toszek 8 18 26:11

3. Walka 7 18 13:5

4. Zaborze 7 14 18:7

5. Paniówki 7 13 24:11

6. Rudno 8 13 31:20

7. Kozłów 8 13 20:15

8. Żernica 7 13 13:11

9. Gwarek 7 12 17:4

10. Grzybowice 8 12 20:17

11. Radonia 8 10 13:23

12. Carbo 8 7 12:20

13. Quo Vadis 8 7 8:26

14. Stanica 8 6 19:29

15. Pławniowice 8 6 10:26

16. Łany Wlk. 7 4 8:10

17. Wilcza 7 0 4:31


ŻYWIEC

Magórka Czernichów – Koszarawa II Żywiec 1:2, Skrzyczne Lipowa – Juszczyna 2:1, Leśna – Soła Żywiec 3:0, Słotwina – GKS II Radziechowy-Wieprz 3:0, Magura Bystra – Babia Góra Koszarawa 2:5, Sopotnia – Beskid Gilowice 2:2, Jeleśnia – Jezioro Żywieckie Zarzecze 3:2.

1. Jeleśnia 7 16 17:16

2. Leśna 5 15 21:3

3. Bystra 7 13 20:19

4. Koszarawa II 6 12 19:10

5. Soła 6 10 17:10

6. Koszarawa 7 10 12:11

7. Słotwina 6 9 16:15

8. Gilowice 6 8 14:14

9. Lipowa 7 8 9:17

10. Juszczyna 6 7 8:8

11. Radziechowy II 7 7 11:15

12. Zarzecze 7 5 15:20

13. Sopotnia 7 5 13:25

14. Czernichów 6 3 11:20

Fot. Facebook/orzelstanica

Komentarze