Klasa A. Komplet wyników i tabele wszystkich grup

Rozegrano kolejną rundę w klasie A. Zobacz, jak grała Twoja drużyna, jakie miejsce zajmuje w tabeli.


BIELSKO-BIAŁA

Zapora Wapienica – Bystra 1:1, Orzeł Kozy – Sokół Buczkowice 6:1, Centrum Ligota – Wilamowice 2:4, Wilkowice – Międzyrzecze 6:1, Rotuz Bronów – Soła Kobiernice 1:0, Sokół Hecznarowice – Żar Międzybrodzie Bialskie 0:2.

1. Wilkowice 5 15 15:2

2. Wilamowice 5 10 16:7

3. Kozy 5 10 15:7

4. Bystra 5 10 12:8

5. Bronów 5 9 8:6

6. Międzybrodzie B. 5 9 6:9

7. Wapienica 5 7 9:7

8. Kobiernice 5 5 9:9

9. Ligota 5 4 8:11

10. Międzyrzecze 5 4 7:12

11. Buczkowice 5 1 4:22

12. Hecznarowice 5 0 2:11


BYTOM

Sokół Zbrosławice – Orzeł Nakło Śl. 1:9, Iskra Połomia – Tempo Stolarzowice 2:1, Orkan Dąbrówka Wlk. – Unia Świerklaniec 2:3, Gwarek II Tarnowskie Góry – Piast Ożarowice 3:0, Żyglin – Rodło Górniki 4:0, Nitron Krupski Młyn – Iskra Lasowice 0:1, Orzeł Bobrowniki – Rozbark Bytom 2:2, Przyszłość Nowe Chechło pauzowała.

1. Gwarek II 5 15 18:1

2. Ożarowice 6 11 16:8

3. Rozbark 5 10 12:11

4. Nakło Śl. 5 9 21:10

5. Żyglin 5 9 16:6

6. Świerklaniec 6 9 14:12

7. Lasowice 6 9 8:16

8. Krupski Młyn 5 8 11:9

9. Połomia 6 7 12:18

10. Górniki 6 7 8:14

11. N. Chechło 5 6 5:6

12. Zbrosławice 6 5 7:16

13. Stolarzowice 6 4 10:14

14. Dąbrówka Wlk. 6 4 11:18

15. Bobrowniki 6 4 7:17


CZĘSTOCHOWA

GRUPA I: Płomień Czarny Las – Grom Miedźno 1:2, Naprzód Ostrowy – Ajaks Częstochowa 1:2, Liswarta Popów – Kmicic Kruszyna 5:1, Victoria Częstochowa – Sparta Nowa Wieś 6:1, Biała Gwiazda Krasice – Błękitni Libidza 3:2, Orlik Blachownia – Płomień Kuźnica Marianowa 1:1, Oksza Łobodno – Sokół Wręczyca Wlk. 0:2.

1. Victoria 6 18 39:4

2. Krasice 6 12 19:14

3. Miedźno 6 12 10:13

4. Ajaks 6 12 9:16

5. Łobodno 6 10 21:8

6. Popów 6 10 16:12

7. Kuźnica Mar. 6 10 18:16

8. Ostrowy 6 9 16:15

9. Kruszyna 6 9 10:15

10. Libidza 6 6 10:16

11. Wręczyca Wlk. 6 6 12:19

12. Blachownia 6 5 8:12

13. Czarny Las 6 3 11:18

14. Nowa Wieś 6 0 6:27


GRUPA II: Unia Masłońskie – Lot Konopiska 2:7, Pilica Koniecpol – Złoty Potok 2:0, Mrzygłód – Jura Niegowa 3:4, Sokół Olsztyn – Kamienica Polska 2:5, Orkan Rzerzęczyce – Olimpia Huta Stara 1:4, Start Soborzyce – Czarni Starcza 1:1, Koziegłowy pauzowały.

1. Kam. Polska 6 18 26:9

2. Huta Stara 6 15 17:4

3. Konopiska 5 12 17:9

4. Niegowa 6 12 20:16

5. Starcza 6 10 18:6

6. Koziegłowy 5 9 10:8

7. Soborzyce 6 8 13:11

8. Masłońskie 6 7 14:18

9. Mrzygłód 5 6 10:15

10. Olsztyn 5 4 8:18

11. Koniecpol 5 3 5:11

12. Rzerzęczyce 6 1 6:26

13. Złoty Potok 5 0 5:18


KATOWICE

Wyzwolenie Chorzów – Ruch II Chorzów 0:6, Jastrząb Bielszowice – Grunwald Ruda Śl. 2:1, Szopienice – Kolejarz Katowice 3:1, Siemianowiczanka II – Strażak Mikołów 4:1, UKS Ruch Chorzów – Hetman Katowice 2:0, Stadion Śląski Chorzów – Gwiazda Ruda Śl. przełożony na 16 września, Józefka Chorzów pauzowała.

1. Jastrząb 4 12 7:3

2. Szopienice 4 9 14:6

3. Hetman 4 9 5:3

4. Józefka 3 7 10:4

5. Ruch II 3 6 11:7

6. Siemianow. II 4 6 8:5

7. Wyzwolenie 3 6 5:7

8. Grunwald 3 3 8:5

9. Stadion Śl. 3 3 3:5

10. UKS Ruch 4 3 4:8

11. Strażak 4 3 6:12

12. Gwiazda 3 1 2:7

13. Kolejarz 4 0 5:16


RACIBÓRZ

Przyszłość Rogów – Studzienna 0:1, Odra Nieboczowy – Brzezie 0:1, Naprzód Czyżowice – Kornowac 2:0, Buk Rudy Wlk. – Płomień Kobyla 1:2, Kuźnia Raciborska – Pawłów 4:1, Czarni Nowa Wieś – Naprzód Syrynia 7:1, Zgoda Zawada Książęca – Chałupki 4:1, Start Pietrowice Wlk. – Raszczyce 1:5.

1. Raszczyce 6 18 34:4

2. Czyżowice 6 16 29:5

3. Nowa Wieś 6 13 19:9

4. Kobyla 6 13 13:8

5. Rudy Wlk. 6 12 11:15

6. Studzienna 6 11 11:7

7. Kuźnia Rac. 6 10 22:12

8. Nieboczowy 6 9 15:9

9. Rogów 6 8 9:7

10. Brzezie 6 5 6:10

11. Zawada Ks. 6 5 9:17

12. Kornowac 6 4 7:12

13. Syrynia 6 4 13:28

14. Pawłów 6 3 6:14

15. Pietrowice Wlk. 6 2 7:19

16. Chałupki 6 0 4:39


RYBNIK

Zuch Orzepowice – Jedność Grabownia 4:1, Płomień Ochojec – Kleszczów 4:1, Górnik Boguszowice – Górnik Radlin 3:1, Polonia Niewiadom – Start Mszana 1:3, Baranowice – Jedność Jejkowice 2:1, Naprzód Rydułtowy – Decor II Bełk 0:1, Orzeł Jankowice – Borowik Szczejkowice 5:1, Żory – Wicher Wilchwy 4:2.

1. Żory 5 13 15:9

2. Ochojec 5 12 21:4

3. Jejkowice 5 12 20:4

4. Boguszowice 5 12 23:11

5. Jankowice 5 12 17:9

6. Mszana 5 10 12:5

7. Baranowice 5 10 8:6

8. Rydułtowy 5 9 11:5

9. Radlin 5 7 16:9

10. Niewiadom 5 7 20:16

11. Decor II 5 6 7:19

12. Orzepowice 5 3 10:21

13. Szczejkowice 5 3 4:27

14. Grabownia 5 1 9:18

15. Kleszczów 5 0 6:18

16. Wilchwy 5 0 6:24


SKOCZÓW

GRUPA I: Victoria Hażlach – Iskra Iskrzyczyn 2:0, Piast Cieszyn – Promyk Golasowice 15:0, Kaczyce – Błękitni Pierściec 1:2, Nierodzim – Olza Pogwizdów 2:3, Kończyce Małe pauzowały.

1. Hażlach 7 19 18:7

2. Cieszyn 7 17 51:7

3. Pogwizdów 8 16 25:13

4. Pierściec 7 12 16:17

5. Kończyce M. 7 11 17:14

6. Nierodzim 7 8 11:16

7. Iskrzyczyn 7 5 19:16

8. Kaczyce 7 3 11:33

9. Golasowice 7 0 1:46


GRUPA II: Rudnik – Orzeł Zabłocie 4:4, Zryw Bąków – Ochaby 4:0, Błyskawica Kończyce Wlk. – Beskid II Skoczów 4:2, Beskid Brenna – Strażak Dębowiec 1:3, Strażak Pielgrzymowice pauzował.

1. Kończyce Wlk. 7 19 28:9

2. Dębowiec 8 17 26:13

3. Brenna 7 13 19:9

4. Zabłocie 7 11 18:13

5. Beskid II 7 9 15:15

6. Rudnik 7 8 9:15

7. Bąków 7 7 13:26

8. Pielgrzymowice 7 5 13:26

9. Ochaby 7 1 6:21


SOSNOWIEC

Czeladź – Niwka 2:0, Jedność Strzyżowice – Poręba 0:2, Promień Strzemieszyce Małe – Łagisza 1:5, Górnik Sosnowiec – Skalniak Kroczyce 1:1, Gmina Psary – Zagłębiak Tucznawa 6:1, Czarni Sosnowiec – Iskra Psary 4:1, Zagłębie Dąbrowa Górnicza – Preczów 6:3, Łazy – Przemsza Okradzionów 3:2.

1. Czeladź 5 15 24:5

2. Czarni 5 15 20:10

3. Gmina 5 10 14:6

4. Górnik 5 10 13:6

5. Łagisza 5 10 13:9

6. Poręba 5 10 8:8

7. Kroczyce 5 7 13:8

8. Niwka 5 7 9:9

9. Iskra 5 7 10:12

10. Strzyżowice 5 6 8:9

11. Łazy 5 6 12:20

12. Tucznawa 5 4 8:14

13. Dąbrowa G. 5 4 11:18

14. Okradzionów 5 3 11:16

15. Strzemieszyce M. 5 1 8:21

16. Preczów 5 0 10:21


TYCHY

Czapla Kryry – Brzeźce 3:1, Stal Chełm Śl. – Unia Bieruń St. 1:3, JUW-e Jaroszowice – Znicz Jankowice 6:2, Woszczyce – Krupiński Suszec 6:3, Frydek – Gardawice 4:2, Polonia Międzyrzecze – Iskra II Pszczyna 2:2, Studzionka – Siódemka Tychy 5:0, Leśnik Kobiór pauzował.

1. Jaroszowice 6 18 23:5

2. Studzionka 6 15 20:6

3. Frydek 6 15 16:11

4. Międzyrzecze 6 10 14:10

5. Woszczyce 6 9 22:16

6. Bieruń St. 5 9 14:11

7. Kobiór 5 9 9:10

8. Gardawice 5 7 6:5

9. Brzeźce 6 7 7:12

10. Jankowice 6 5 16:18

11. Chełm Śl. 6 5 12:14

12. Kryry 6 5 8:15

13. Suszec 5 4 12:21

14. Iskra II 5 1 7:18

15. Siódemka 5 1 4:18


ZABRZE

Grzybowice – Naprzód Żernica 6:1, Zryw Radonia – Zamkowiec Toszek 3:3, Carbo Gliwice – Orzeł Stanica 5:2, Młodość Rudno – Olimpia Pławniowice 7:1, Zaborze – Ruch Kozłów 2:2, Start Sierakowice – Tempo Paniówki 1:1, Wilki Wilcza – Sokół Łany Wlk. 0:4, Quo Vadis Makoszowy – Walka Zabrze 0:1, Gwarek Zabrze pauzował.

1. Toszek 7 17 25:10

2. Sierakowice 6 16 10:2

3. Walka 6 15 11:5

4. Paniówki 7 13 24:11

5. Kozłów 7 13 20:13

6. Grzybowice 7 12 20:16

7. Zaborze 6 11 12:6

8. Rudno 7 10 24:17

9. Żernica 6 10 12:11

10. Gwarek 6 9 9:4

11. Radonia 7 7 12:23

12. Quo Vadis 7 7 8:24

13. Stanica 7 6 16:22

14. Carbo 7 6 11:19

15. Pławniowice 7 6 9:20

16. Łany Wlk. 6 4 8:9

17. Wilcza 6 0 4:23


ŻYWIEC

Juszczyna – Słotwina 1:2, Koszarawa II Żywiec – Magura Bystra 1:2, GKS II Radziechowy-Wieprz – Jezioro Żywieckie Zarzecze 5:0, Jeleśnia – Sopotnia 3:2, Soła Żywiec – Magórka Czernichów 6:2, Babia Góra Koszarawa – Skrzyczne Lipowa 3:0, Beskid Gilowice – Leśna przełożony na 11 listopada.

1. Bystra 6 13 18:14

2. Jeleśnia 6 13 14:14

3. Leśna 4 12 18:3

4. Soła 5 10 17:7

5. Koszarawa II 5 9 17:9

6. Gilowice 5 7 12:12

7. Juszczyna 5 7 7:6

8. Radziechowy II 6 7 11:12

9. Koszarawa 6 7 7:9

10. Słotwina 5 6 13:15

11. Zarzecze 6 5 13:17

12. Lipowa 6 5 7:16

13. Sopotnia 6 4 11:23

14. Czernichów 5 3 10:18


Na zdjęciu: Piłkarze Zucha Orzepowice wykorzystali atut własnego boiska i wygrali 4:1 z Jednością Grabownia.

Fot. Facebook/TKKF-Zuch_Orzepowiece

Komentarze