Klasa A. Komplet wyników i tabele

Rozegrano kolejną rundę w klasie A. Zobacz, jak grała Twoja drużyna, jakie miejsce zajmuje w tabeli.


BIELSKO-BIAŁA

Rotuz Bronów – Sokół Hecznarowice 2:1, Orzeł Kozy – Międzyrzecze 2:1, Sokół Buczkowice – Bystra 1:4, Zapora Wapienica – Wilamowice 1:1, Centrum Ligota – Soła Kobiernice 1:3, Wilkowice – Żar Międzybrodzie B. 4:0.

1. Wilkowice 3 9 7:0

2. Kozy 3 7 7:3

3. Bronów 3 6 6:4

4. Bystra 3 6 7:6

5. Kobiernice 3 5 8:6

6. Wapienica 3 5 6:4

7. Wilamowice 3 4 9:3

8. Międzyrzecze 3 3 4:4

9. Ligota 3 3 4:5

10. Międzybrodzie B. 3 3 2:8

11. Hecznarowice 3 0 1:5

12. Buczkowice 3 0 1:14


BYTOM

Orkan Dąbrówka Wlk. – Orzeł Bobrowniki 4:1, Gwarek II Tarnowskie Góry – Rodło Górniki 4:1, Przyszłość Nowe Chechło – Orzeł Nakło Śl. 1:4, Iskra Lasowice – Tempo Stolarzowice 2:4, Sokół Zbrosławice – Unia Świerklaniec 1:1, Iskra Połomia – Piast Ożarowice 1:5, Rozbark Bytom – Żyglin 3:1, Nitron Krupski Młyn pauzował.

1. Ożarowice 4 10 15:4

2. Gwarek II 3 9 11:1

3. Krupski Młyn 3 7 11:8

4. Górniki 4 7 7:6

5. Żyglin 4 6 12:6

6. Nakło Śl. 3 6 10:6

7. Rozbark 3 6 6:8

8. Świerklaniec 4 5 7:6

9. N. Chechło 4 5 5:6

10. Stolarzowice 4 4 8:10

11. Dąbrówka Wlk. 4 3 8:14

12. Bobrowniki 4 3 5:11

13. Połomia 4 3 6:13

14. Lasowice 4 3 4:14

15. Zbrosławice 4 2 4:6


CZĘSTOCHOWA

GRUPA I: Liswarta Popów – Sparta Nowa Wieś 4:2, Kmicic Kruszyna – Błękitni Libidza 2:1, Biała Gwiazda Krasice – Sokół Wręczyca Wlk. 4:1, Orlik Blachownia – Grom Miedźno 0:2, Oksza Łobodno – Ajaks Częstochowa 9:0, Płomień Czarny Las – Naprzód Ostrowy 4:8, Płomień Kuźnica Marianowa – Victoria Częstochowa 3:9.

1. Victoria 4 12 28:3

2. Łobodno 4 10 20:4

3. Ostrowy 4 9 15:11

4. Kuźnica Mar. 4 9 13:10

5. Krasice 4 6 11:8

6. Libidza 4 6 8:8

7. Kruszyna 4 6 6:9

8. Miedźno 4 6 6:11

9. Ajaks 4 6 5:15

10. Popów 4 4 9:11

11. Czarny Las 4 3 10:14

12. Wręczyca Wlk. 4 3 9:17

13. Blachownia 4 1 5:10

14. Nowa Wieś 4 0 4:18


GRUPA II: Unia Masłońskie – Złoty Potok 3:1, Lot Konopiska – Jura Niegowa 5:3, Pilica Koniecpol – Kamienica Polska 1:4, Sokół Olsztyn – Olimpia Huta Stara 0:5, Koziegłowy – Czarni Starcza 1:0, Orkan Rzerzęczyce – Start Soborzyce 1:2, Mrzygłód pauzował.

1. Kamienica P. 4 12 18:7

2. Huta Stara 4 9 11:3

3. Koziegłowy 4 9 10:6

4. Starcza 4 6 8:5

5. Soborzyce 4 6 10:8

6. Niegowa 4 6 14:13

7. Masłońskie 4 6 10:9

8. Konopiska 3 6 7:6

9. Mrzygłód 3 6 7:8

10. Olsztyn 4 4 6:13

11. Rzerzęczyce 4 1 5:13

12. Koniecpol 3 0 3:9

13. Złoty Potok 3 0 4:13


KATOWICE

Grunwald Ruda Śl. – Ruch II Chorzów 6:1, Józefka Chorzów – Kolejarz Katowice 6:1, Jastrząb Bielszowice – Gwiazda Ruda Śl. 1:0, Szopienice – Strażak Mikołów 6:3, Stadion Śląski Chorzów – Hetman 22 Katowice 0:2, Siemianowiczanka II – UKS Ruch Chorzów 3:1, Wyzwolenie Chorzów pauzowało.

1. Hetman 2 6 4:1

2. Jastrząb 2 6 2:0

3. Józefka 2 4 8:3

4. Grunwald 1 3 6:1

5. Szopienice 2 3 7:5

6. Siemianow. II 2 3 4:3

7. Wyzwolenie 1 3 2:1

8. Stadion Śl. 2 3 2:3

9. Ruch II 2 3 5:7

10. Gwiazda 2 1 2:3

11. UKS Ruch 2 0 2:5

12. Strażak 2 0 3:7

13. Kolejarz 2 0 2:10


LUBLINIEC

Victoria Strzebiń – Pokój Sadów 5:0, Liswarta Lisów – Warta Kamieńskie Młyny 0:5, Płomień Przystajń – Mechanik Kochcice 1:1, Sieraków Śl. – Ruch Kochanowice 2:0, Orzeł Pawonków – Unia Lisowice 2:3; mecze Gwoździany – Orzeł Babienica/Psary, Sparta Tworóg – Huragan Jezioro zostały przełożone.

1. Kam. Młyny 4 12 31:0

2. Sieraków Śl. 4 12 10:2

3. Kochcice 4 10 11:3

4. Jezioro 3 7 8:3

5. Babienica 2 6 3:1

6. Sadów 4 6 11:18

7. Przystajń 3 4 5:6

8. Gwoździany 2 3 5:3

9. Kochanowice 3 3 4:6

10. Lisowice 4 3 6:16

11. Strzebiń 4 3 6:17

12. Pawonków 4 1 5:16

13. Tworóg 3 0 1:5

14. Lisów 4 0 3:13


RACIBÓRZ

Przyszłość Rogów – Kornowac 1:1, Studzienna – Płomień Kobyla 1:2, Naprzód Czyżowice – Pawłów 4:0, Buk Rudy Wlk. – Naprzód Syrynia 3:1, Kuźnia Raciborska – Brzezie 0:0, Odra Nieboczowy – Raszczyce 0:5, Zgoda Zawada Książęca – Start Pietrowice Wlk. 2:2, Czarni Nowa Wieś – Chałupki nie odbył się (goście nie przyjechali).

1. Raszczyce 4 12 23:2

2. Czyżowice 4 10 25:4

3. Kobyla 4 10 10:5

4. Rudy Wlk. 4 9 9:13

5. Kuźnia Rac. 4 7 16:6

6. Rogów 4 7 8:5

Studzienna 4 7 8:5

8. Nieboczowy 4 6 5:7

9. Nowa Wieś 3 4 5:6

10. Kornowac 4 3 5:8

11. Pawłów 4 3 5:9

12. Brzezie 4 2 3:6

13. Zawada Ks. 4 2 4:10

14. Pietrowice Wlk. 4 1 5:13

15. Syrynia 4 1 7:19

16. Chałupki 3 0 2:22


RYBNIK

Żory – Zuch Orzepowice 2:1, Jedność Jejkowice – Górnik Radlin 2:1, Naprzód Rydułtowy – Start Mszana 1:2, Górnik Boguszowice – Kleszczów 5:3, Baranowice – Decor II Bełk 3:1, Płomień Ochojec – Borowik Szczejkowice 9:0, Orzeł Jankowice – Wicher Wilchwy 6:1, Polonia Niewiadom – Jedność Grabownia 5:5.

1. Boguszowice 3 9 20:6

2. Ochojec 3 9 15:0

3. Jejkowice 3 9 15:2

4. Jankowice 3 9 11:2

5. Żory 3 7 8:5

6. Rydułtowy 3 6 8:4

7. Niewiadom 3 4 13:11

8. Radlin 3 4 6:4

9. Baranowice 3 4 4:4

10. Mszana 3 4 3:3

11. Szczejkowice 3 3 3:19

12. Grabownia 3 1 6:11

13. Orzepowice 3 0 4:11

14. Kleszczów 3 0 4:12

15. Wilchwy 3 0 2:14

16. Decor II 3 0 3:17


SKOCZÓW

GRUPA I: Kończyce Małe – Promyk Golasowice 3:0, Victoria Hażlach – Błękitni Pierściec 2:1, Piast Cieszyn – Olza Pogwizdów 2:2, Kaczyce – Nierodzim 2:4, Iskra Iskrzyczyn pauzowała.

1. Hażlach 5 13 13:7

2. Cieszyn 5 11 27:6

3. Pogwizdów 6 10 18:10

4. Kończyce M. 6 10 13:10

5. Pierściec 5 9 13:7

6. Nierodzim 6 8 9:13

7. Iskrzyczyn 5 4 15:10

8. Kaczyce 5 3 9:27

9. Golasowice 5 0 1:28


GRUPA II: Strażak Pielgrzymowice – Ochaby 3:2, Rudnik – Beskid II Skoczów 3:1, Zryw Bąków – Strażak Dębowiec 0:5, Błyskawica Kończyce Wlk. – Beskid Brenna 2:0, Orzeł Zabłocie pauzuje.

1. Dębowiec 6 14 20:7

2. Kończyce Wlk. 5 13 19:4

3. Brenna 6 13 18:6

4. Zabłocie 5 7 10:8

5. Beskid II 5 6 10:9

6. Pielgrzymowice 6 5 12:22

7. Rudnik 5 4 3:11

8. Bąków 5 4 7:23

9. Ochaby 5 1 6:15


SOSNOWIEC

Skalniak Kroczyce – Łagisza 1:2, Jedność Strzyżowice – Iskra Psary 1:2, Promień Strzemieszyce Małe – Poręba 2:4, Górnik Sosnowiec – Zagłębiak Tucznawa 5:1, Gmina Psary – Preczów 2:0, Czarni Sosnowiec – Niwka 3:2, Zagłębie Dąbrowa G. – Przemsza Okradzionów 2:5, Czeladź – Łazy 9:3.

1. Czeladź 3 9 20:4

2. Górnik 3 9 12:3

3. Czarni 3 9 12:6

4. Gmina P. 3 6 7:4

5. Niwka 3 6 7:5

6. Iskra P. 3 6 8:7

7. Tucznawa 3 4 6:6

8. Poręba 3 4 4:8

9. Łagisza 3 4 3:7

10. Kroczyce 3 3 7:6

11. Strzyżowice 3 3 6:6

12. Okradzionów 3 3 8:11

13. Łazy 3 3 8:13

14. Strzemieszyce M. 3 1 6:11

15. Preczów 3 0 4:11

16. Dąbrowa G. 3 0 3:13


TYCHY

Woszczyce – Iskra II Pszczyna 7:1, JUW-e Jaroszowice – Krupiński Suszec 7:1, Czapla Kryry – Znicz Jankowice 2:2, Brzeźce – Leśnik Kobiór 1:0, Frydek – Unia Bieruń St. 5:4, Polonia Międzyrzecze – Siódemka Tychy 4:0, Stal Chełm Śl. – Studzionka 3:1, Gardawice pauzowały.

1. Jaroszowice 4 12 13:2

2. Międzyrzecze 4 9 10:5

3. Frydek 4 9 10:8

4. Kobiór 4 9 8:6

5. Studzionka 4 9 7:5

6. Brzeźce 4 7 4:3

7. Woszczyce 4 6 16:10

8. Chełm Śl. 4 4 10:10

9. Gardawice 3 4 1:1

10. Suszec 4 4 9:15

11. Bieruń St. 3 3 8:8

12. Jankowice 4 2 8:10

13. Kryry 4 2 4:6

14. Siódemka 3 0 3:12

15. Iskra II 3 0 4:14


ZABRZE

Zamkowiec Toszek – Naprzód Żernica 1:1, Grzybowice – Orzeł Stanica 2:4, Zryw Radonia – Olimpia Pławniowice 2:0, Młodość Rudno – Quo Vadis Makoszowy 9:1, Zaborze – Tempo Paniówki 1:4, Walka Zabrze – Gwarek Zabrze 1:0, Start Sierakowice – Sokół Łany Wlk. 2:1, Ruch Kozłów – Carbo Gliwice dziś o 17.00, Wilki Wilcza pauzowały; w zaległym meczu 3. kolejki Grzybowice – Kozłów 3:2; wynik meczu 3. kolejki Toszek – Pławniowice (na boisku 1:3) zweryfikowano na 3:0 (wo).

1. Toszek 5 13 17:4

2. Paniówki 5 12 21:6

3. Sierakowice 4 12 8:1

4. Zaborze 4 9 10:4

5. Gwarek 5 9 9:3

6. Walka 4 9 6:3

7. Grzybowice 5 9 11:10

8. Żernica 4 7 7:4

9. Rudno 5 7 16:14

10. Kozłów 4 6 13:9

11. Radonia 5 6 8:15

12. Quo Vadis 5 6 8:23

13. Stanica 5 3 9:16

14. Pławniowice 5 3 5:12

15. Carbo 4 3 4:11

16. Łany Wlk. 5 1 4:9

17. Wilcza 4 0 3:15


ŻYWIEC

Babia Góra Koszarawa – Juszczyna 2:1, Jeleśnia – Magórka Czernichów 2:1, Beskid Gilowice – Magura Bystra 1:2, GKS II Radziechowy-Wieprz – Sopotnia 3:1, Soła Żywiec – Skrzyczne Lipowa 7:0, Koszarawa II Żywiec – Słotwina 5:1, Leśna – Jezioro Żywieckie Zarzecze 4:1; w zaległym meczu 2. kolejki Sopotnia – Czernichów 3:1.

1. Jeleśnia 4 10 11:8

2. Koszarawa II 3 9 14:3

Leśna 3 9 14:3

4. Soła 3 7 10:1

5. Bystra 4 7 12:12

6. Zarzecze 4 4 10:9

7. Juszczyna 3 4 5:4

8. Gilowice 4 4 7:9

9. Koszarawa 4 4 2:4

10. Radziechowy II 4 4 6:11

11. Czernichów 3 3 5:7

12. Sopotnia 4 3 6:17

13. Lipowa 4 2 3:13

14. Słotwina 3 0 6:12


Na zdjęciu: Piłkarze Strażaka Dębowiec mieli się z czego cieszyć. Pokonali 5:0 w wyjazdowym meczu Zryw Bąków. Dębowiec jest liderem w swojej grupie.

Fot. facebook/lksstrazakdebowiec.

Komentarze