Klasa A walczyła o punkty. Zobacz wyniki i tabele!

Rozgrywki na szczeblu A klasy nabierają tempa. Sprawdź wyniki swojej drużyny w ostatniej kolejce!


KATOWICE

W meczach zaległych: Siemianowiczanka II – Józefka Chorzów 0:2, Jastrząb Bielszowice – UKS Szopienice 0:2.

1. Grunwald 12 30 59:14

2. Szopienice 12 28 36:19

3. Józefka 12 27 37:15

4. Jastrząb 12 26 19:12

5. Ruch II 11 21 49:18

6. Hetman 12 20 22:34

7. Wyzwolenie 12 17 19:24

8. Gwiazda 11 14 24:21

9. Stadion Śl. 12 12 21:32

10. Siemianowiczanka II 12 9 16:30

11. UKS Ruch 12 9 16:43

12. Strażak 12 7 15:43

13. Kolejarz 12 4 16:44


RACIBÓRZ

W meczu zaległym Kornowac – Raszczyce 1:1.

1. Raszczyce 15 40 67:13

2. Czyżowice 15 36 64:18

3. Nowa Wieś 15 33 50:25

4. Rogów 15 27 42:23

5. Kobyla 15 26 32:29

6. Rudy Wlk. 15 23 30:35

7. Nieboczowy 15 22 41:31

8. Zawada Ks. 15 22 27:34

9. Pietrowice Wlk. 15 21 27:31

10. Studzienna 15 17 28:32

11. Syrynia 15 17 30:43

12. Kornowac 15 16 24:26

13. Brzezie 15 13 20:28

14. Kuźnia Rac. 15 13 34:51

15. Pawłów 15 9 30:46

16. Chałupki 15 1 11:92


RYBNIK

Górnik Radlin – Kleszczów 1:1, Start Mszana – Baranowice 1:1, Jedność Grabownia – Naprzód Rydułtowy 2:6, Zuch Orzepowice – Orzeł Jankowice 2:6, Decor II Bełk- Jedność Jejkowice 2:3, Borowik Szczejkowice – Górnik Boguszowice 1:8, Wicher Wilchwy – Płomień Ochojec 0:3, Żory – Polonia Niewiadom 4:1.

1. Jejkowice 16 43 65:14

2. Rydułtowy 15 31 32:14

3. Boguszowice 16 30 60:38

4. Mszana 16 29 41:19

5. Ochojec 16 28 50:26

6. Żory 16 28 37:32

7. Radlin 15 27 35:20

8. Jankowice 16 27 50:46

9. Baranowice 16 27 31:28

10. Decor II 15 25 32:33

11. Orzepowice 16 18 42:52

12. Niewiadom 16 17 44:47

13. Grabownia 15 11 30:58

14. Wilchwy 16 6 20:59

15. Kleszczów 15 5 16:47

16. Szczejkowice 13 5 15:67


SOSNOWIEC

W meczach zaległych: Gmina Psary – Czarni Sosnowiec 1:4, Poręba – Niwka 5:0, Preczów – Przemsza Okradzionów 1:7.

1. Czeladź 15 43 88:16

2. Czarni 15 36 49:17

3. Łazy 15 36 50:28

4. Łagisza 15 30 37:20

5. Gmina 15 28 41:26

6. Górnik 15 25 33:24

7. Okradzionów 14 19 48:35

8. Kroczyce 13 19 28:26

9. Dąbrowa G. 15 19 26:35

10. Poręba 15 19 28:45

11. Iskra 15 18 31:47

12. Tucznawa 15 16 25:38

13. Niwka 14 16 21:34

14. Strzyżowice 15 10 20:42

15. Preczów 15 6 25:58

16. Strzemieszyce M. 15 1 16:75


TYCHY

W meczu zaległym Brzeźce – Studzionka 1:3.

1. Studzionka 14 34 36:12

2. Jaroszowice 14 33 47:18

3. Kobiór 13 27 32:24

4. Woszczyce 14 22 41:26

5. Frydek 14 22 29:25

6. Bieruń St. 13 18 25:26

7. Jankowice 14 18 32:34

8. Suszec 14 18 26:35

9. Międzyrzecze 14 17 27:29

10. Gardawice 13 15 21:22

11. Kryry 14 13 25:36

12. Chełm Śl. 14 13 27:36

13. Iskra II 14 12 27:40

14. Brzeźce 12 11 13:27

15. Siódemka 13 11 17:35


ZABRZE

W meczu zaległym Zamkowiec Toszek – Sokół Łany Wlk. 4:2.

1. Zaborze 16 39 45:11

2. Walka 16 37 35:22

3. Sierakowice 16 36 39:11

4. Paniówki 16 33 57:25

5. Gwarek 16 32 54:16

6. Toszek 16 32 41:23

7. Żernica 16 26 36:39

8. Łany Wlk. 16 22 37:27

9. Kozłów 16 22 39:37

10. Rudno 16 21 55:36

11. Radonia 16 21 24:46

12. Grzybowice 16 15 28:35

13. Pławniowice 16 15 29:49

14. Carbo 16 12 27:44

15. Stanica 16 10 30:65

16. Quo Vadis 16 10 19:72

17. Wilcza 16 7 16:53


Na zdjęciu: W swoim ostatnim meczu jesienią Orzeł Jankowice wygrał na wyjeździe 6:1 z Zuchem Orzepowice.

Fot. Facebook.com/OrzelJankowice

Komentarze