Klasa A walczyła o punkty. Zobacz wyniki i tabele!

Rozgrywki na szczeblu A klasy pomału nabierają tempa. Nadrabiane są też zaległości . Sprawdź wyniki swojej drużyny w ostatniej kolejce!


KLASA A

BIELSKO-BIAŁA

13. kolejka: Międzyrzec ze – Centrum Ligota 0:1, Sokół Hecznarowice – Bystra 0:0, Rotuz Bronów – Żar Międzybrodzie B. 3:1, Wilkowice – Soła Kobiernice 3:0, Orzeł Kozy – Wilamowice 0:3, Zapora Wapienica – Sokół Buczkowice 2:0; 14. kolejka: Bronów – Bystra 4:1, Wilkowice – Hecznarowice 2:0, Ligota – Międzybrodzie B. 6:0, Kozy – Kobiernice 0:1, Wapienica – Międzyrzecze 4:1, Buczkowice – Wilamowice 1:5.

  1. Wilkowice 14 40 50:6
  2. Bronów 14 32 33:15
  3. Wilamowice 14 31 49:16
  4. Bystra 14 27 32:18

Wapienica 14 27 32:18

  1. Kobiernice 14 15 16:30
  2. Hecznarowice 14 14 21:23
  3. Międzyrzecze 14 14 21:33
  4. Ligota 14 13 21:26
  5. Kozy 14 10 17:35
  6. Międzybrodzie B. 14 9 17:49
  7. Buczkowice 14 8 13:53

BYTOM

Żyglin – Orzeł Bobrowniki 3:0, Rozbark Bytom – Piast Ożarowice 1:2, Gwarek II Tarnowskie Góry – Unia Świerklaniec 2:0, Orkan Dąbrówka Wlk. – Tempo Stolarzowice 1:0, Iskra Połomia – Orzeł Nakło Śl. 1:4, Sokół Zbrosławice – Nitron Krupski Młyn 3:6, Iskra Lasowice – Przyszłość Nowe Chechło 1:1.

  1. Żyglin 16 39 53:16
  2. Nakło Śl. 16 36 63:25
  3. Gwarek II 15 35 54:14
  4. Ożarowice 15 29 47:22
  5. N. Chechło 15 29 37:15
  6. Rozbark 16 29 45:32
  7. Krupski Młyn 16 26 47:36
  8. Górniki 15 20 26:34
  9. Połomia 16 17 25:44
  10. Stolarzowice 16 15 28:39
  11. Dąbrówka Wlk. 15 14 25:41
  12. Lasowice 16 14 25:56
  13. Świerklaniec 15 12 25:51
  14. Zbrosławice 16 12 22:54
  15. Bobrowniki 16 8 15:58

CZĘSTOCHOWA

GRUPA I

15. kolejka: Błękitni Libidza – Liswarta Popów 1:5, Płomień Kuźnica Marianowa – Sparta Nowa Wieś 6:0, Sokół Wręczyca Wlk. – Kmicic Kruszyna 1:1, Ajaks Częstochowa – Biała Gwiazda Krasice 4:2, Naprzód Ostrowy – Orlik Blachownia 2:2, Płomień Czarny Las – Oksza Łobodno 1:1, Grom Miedźno – Victoria Częstochowa przełożony; 16. kolejka: Popów – Czarny Las 4:1, Łobodno – Ostrowy 3:1, Blachownia – Ajaks 0:2, Krasice – Grom Miedźno 1:1, Victoria – Wręczyca Wlk. 5:0, Kruszyna – Kuźnica M. 0:2, Nowa Wieś – Błękitni Libidza 2:1.

1. Victoria 15 42 77:12

2. Łobodno 16 32 48:17

3. Ajaks 16 32 34:30

4. Kuźnica M. 16 31 51:28

5. Popów 16 26 42:33

6. Ostrowy 16 23 33:42

7. Kruszyna 16 23 27:34

8. Miedźno 15 21 24:31

9. Krasice 16 18 37:55

10. Wręczyca Wlk. 16 15 28:42

11. Czarny Las 16 14 31:39

12. Blachownia 16 13 22:34

13. Libidza 16 12 23:43

14. Nowa Wieś 16 12 21:58

GRUPA II

15. kolejka: Jura Niegowa – Unia Masłońskie 5:2, Kamienica Polska – Złoty Potok 2:0, Czarni Starcza – Mrzygłód 3:0, Start Soborzyce – Sokół Olsztyn 3:0, Orkan Rzerzęczyce – Koziegłowy 1:7, Olimpia Huta Stara – Pilica Koniecpol przełożony na 19 maja, Lot Konopiska pauzował; 16. kolejka: Masłońskie – Rzerzęczyce 3:6, Koziegłowy – Soborzyce 1:2, Olsztyn – Starcza 0:3, Konopiska – Kamienica Polska 3:2, Złoty Potok – Niegowa 2:3, Mrzygłód – Huta Stara nie odbył się, Koniecpol pauzował.

  1. Niegowa 15 39 55:26
  2. Konopiska 14 37 49:19
  3. Kam. Polska 15 36 50:19
  4. Starcza 15 28 55:23
  5. Huta Stara 13 24 30:18
  6. Koziegłowy 15 23 32:21
  7. Koniecpol 13 21 23:21
  8. Soborzyce 15 20 31:35
  9. Mrzygłód 14 19 29:34
  10. Olsztyn 15 13 23:44
  11. Masłońskie 15 7 25:65
  12. Rzerzęczyce 15 7 22:61
  13. Złoty Potok 14 3 16:54

KATOWICE

Stadion Śląski Chorzów – Grunwald Ruda Śl. 1:3, Józefka Chorzów – Wyzwolenie Chorzów 3:0, Ruch II Chorzów – Jastrząb Bielszowice 0:0, Kolejarz Katowice – Siemianowiczanka II 5:2, Strażak Mikołów – Hetman Katowice 0:0, Gwiazda Ruda Śl. – UKS Ruch Chorzów 3:0, Szopienice pauzowały.

1. Grunwald 14 36 70:16

2. Józefka 14 33 44:16

3. Szopienice 13 28 37:27

4. Jastrząb 13 27 19:12

5. Ruch II 14 25 57:23

6. Hetman 14 22 25:37

  1. Wyzwolenie 14 18 22:30
  2. Gwiazda 13 2032:29

9. Stadion 14 15 25:37

10. UKS Ruch 13 10 17:47

11. Siemianow. II 14 9 19:39

12. Strażak 14 9 16:44

13. Kolejarz 14 7 23:49

LUBLINIEC

Unia Lisowice – Victoria Strzebiń 0:5, Orzeł Babienica-Psary – Ruch Kochanowice 5:0, Pokój Sadów – Sparta Tworóg 5:1, Warta Kamieńskie Młyny – Płomień Przystajń 2:0, Huragan Jezioro – Gwoździany 4:1, Mechanik Kochcice – Sieraków Śl. 1:3, Orzeł Pawonków – Liswarta Lisów nie odbył się.

  1. Kam. Młyny 16 45 94:9
  2. Babienica 15 45 81:12
  3. Sieraków Śl. 15 32 42:14
  4. Kochcice 15 29 43:25
  5. Lisów 14 25 49:27
  6. Jezioro 15 24 47:43
  7. Przystajń 15 21 40:38
  8. Gwoździany 15 20 43:36
  9. Kochanowice 15 19 43:41
  10. Sadów 15 16 28:65
  11. Strzebiń 15 10 27:66
  12. Pawonków 15 8 21:77
  13. Tworóg 15 6 19:64
  14. Lisowice 15 6 31:91

RACIBÓRZ

17. kolejka: Przyszłość Rogów – Raszczyce 2:3, Start Pietrowice Wlk. – Chałupki 1:0, Zgoda Zawada Książęca – Brzezie 0:4, Odra Nieboczowy – Naprzód Syrynia 2:1, Czarni Nowa Wieś – Pawłów 1:1, Kuźnia Raciborska – Płomień Kobyla 2:4, Buk Rudy Wlk. – Kornowac 3:2, Naprzód Czyżowice – Studzienna 4:0; 18. kolejka: Nieboczowy – Rogów 2:4, Nowa Wieś – Zawada Ks. 2:0, Kuźnia Rac. – Pietrowice Wlk. 0:2, Rudy Wlk. – Raszczyce 0:4, Czyżowice – Chałupki 6:1, Studzienna – Brzezie 0:1, Kornowac – Naprzód Syrynia 2:5, Kobyla – Pawłów 1:0.

  1. Raszczyce 18 49 77:15
  2. Czyżowice 18 45 77:20
  3. Nowa Wieś 18 40 56:27
  4. Kobyla 18 35 43:32
  5. Rogów 18 30 49:32
  6. Nieboczowy 18 28 51:38
  7. Pietrowice Wlk. 18 27 30:34
  8. Rudy Wlk. 18 26 34:47
  9. Zawada Ks. 18 22 28:44
  10. Studzienna 18 20 32:38
  11. Syrynia 18 20 37:50
  12. Brzezie 18 19 27:34
  13. Kornowac 18 16 29:37
  14. Pawłów 18 13 39:51
  15. Kuźnia Rac. 18 13 39:65
  16. Chałupki 18 4 16:100

RYBNIK

18. kolejka: Górnik Radlin – Baranowic 1:0, Górnik Boguszowice – Płomień Ochojec 0:2, Jedność Jejkowice – Naprzód Rydułtowy 3:5, Kleszczów – Orzeł Jankowice 1:2, Decor II Bełk – Polonia Niewiadom 0:1, Borowik Szczejkowice – Żory 2:3, Start Mszana – Zuch Orzepowice 2:1, Wicher Wilchwy – Jedność Grabownia 0:1; 19. kolejka: Żory – Radlin 1:0, Niewiadom – Orzepowice 8:1, Jankowice – Grabownia 2:2, Rydułtowy – Wilchwy 2:0, Ochojec – Mszana 0:2, Baranowice – Szczejkowice 1:1, Boguszowice – Decor II 0:7, Jejkowice – Kleszczów 1:1.

  1. Jejkowice 19 45 71:22
  2. Rydułtowy 18 40 45:17
  3. Mszana 19 36 46:21
  4. Żory 19 35 42:35
  5. Decor II 19 34 47:39
  6. Radlin 19 33 41:24
  7. Ochojec 19 32 54:30
  8. Jankowice 19 31 57:53
  9. Baranowice 19 31 35:31
  10. Boguszowice 19 30 61:50
  11. Niewiadom 19 23 54:51
  12. Orzepowice 19 21 45:62
  13. Grabownia 18 18 36:61
  14. Szczejkowice 19 10 23:80
  15. Kleszczów 19 7 18:56
  16. Wilchwy 19 6 20:63

SKOCZÓW

GRUPA I

Iskra Iskrzyczyn – Victoria Hażlach 2:0, Promyk Golasowice – Piast Cieszyn 1:16, Olza Pogwizdów – Nierodzim 1:3, Błękitni Pierściec – Kaczyce 3:0 (wo), Kończyce M. pauzowały.

  1. Cieszyn 15 41 110:14
  2. Hażlach 15 35 37:20
  3. Kończyce M. 15 26 41:32
  4. Pogwizdów 16 26 50:40
  5. Pierściec 15 25 33:35
  6. Nierodzim 15 19 23:29
  7. Iskrzyczyn 15 16 46:36
  8. Kaczyce 15 7 26:70
  9. Golasowice 15 0 7:97

GRUPA II

Orzeł Zabłocie – Rudnik 9:1, Ochaby – Zryw Bąków 5:2, Beskid II Skoczów – Błyskawica Kończyce Wlk. 0:2, Strażak Dębowiec – Beskid Brenna 0:0, Strażak Pielgrzymowice pauzował.

  1. Kończyce Wlk. 15 38 45:21
  2. Brenna 15 32 48:18
  3. Dębowiec 16 27 41:31
  4. Beskid II 15 24 28:23
  5. Zabłocie 15 21 40:33
  6. Rudnik 15 17 23:39
  7. Pielgrzymowice 15 15 31:41
  8. Bąków 15 11 24:46
  9. Ochaby 15 8 17:45

SOSNOWIEC

17. kolejka: Czeladź – Łagisza 3:2, Zagłębie Dąbrowa G. – Łazy 0:3, Czarni Sosnowiec – Przemsza Okradzionów 3:1, Gmina Psary – Niwka 4:0, Jedność Strzyżowice – Preczów 2:0, Górnik Sosnowiec – Iskra Psary 1:2, Promień Strzemieszyce M. – Zagłębiak Tucznawa 0:8, Skalniak Kroczyce – Poręba 3:1; 18. kolejka: Łagisza – Kroczyce 6:1, Poręba – Strzemieszyce M. 7:0, Tucznawa – Górnik 0:2, Iskra – Strzyżowice 2:1, Preczów – Gmina 0:2, Niwka – Czarni 0:7, Okradzionów – Dąbrowa G. 1:2, Łazy – Czeladź 1:4.

  1. Czeladź 18 52 102:20
  2. Czarni 18 45 61:18
  3. Łazy 18 39 54:34
  4. Gmina 18 37 51:27
  5. Łagisza 18 36 49:24
  6. Górnik 18 31 41:29
  7. Iskra 18 27 36:49
  8. Kroczyce 18 26 36:36
  9. Tucznawa 18 22 35:41
  10. Poręba 18 22 36:52
  11. Dąbrowa G. 18 22 29:46
  12. Niwka 18 20 22:45
  13. Okradzionów 18 19 52:47
  14. Strzyżowice 18 13 23:45
  15. Preczów 18 6 28:67
  16. Strzemieszyce M. 18 1 16:91

TYCHY

Stal Chełm Śl. – Polonia Międzyrzecze 1:1, Krupiński Suszec – Znicz Jankowice 1:1, Leśnik Kobiór – Czapla Kryry 6:1, Gardawice – Brzeźce 0:1, Iskra II Pszczyna – JUW-e Jaroszowice 4:6, Siódemka Tychy – Woszczyce 3:2, Studzionka – Frydek 5:0, Unia Bieruń St. pauzowała.

  1. Jaroszowice 16 39 58:23
  2. Studzionka 16 37 42:15
  3. Kobiór 16 36 45:25
  4. Woszczyce 16 25 46:30
  5. Frydek 16 23 31:32
  6. Jankowice 16 22 35:36
  7. Międzyrzecze 16 21 30:31
  8. Bieruń St. 15 21 27:31
  9. Brzeźce 16 20 21:29
  10. Suszec 16 19 27:37
  11. Chełm Śl. 16 15 30:39
  12. Gardawice 16 15 22:31
  13. Siódemka 15 14 21:39
  14. Kryry 16 13 27:44
  15. Iskra II 16 12 31:51

ZABRZE

19. kolejka: Sokół Łany Wlk. – Naprzód Żernica 4:2, Wilki Wilcza – Gwarek Zabrze 3:3, Start Sierakowice – Quo Vadis Makoszowy 7:0, Walka Zabrze – Ruch Kozłów 6:4, Zaborze – Olimpia Pławniowice 2:0, Młodość Rudno – Orzeł Stanica 5:0, Carbo Gliwice – Zamkowiec Toszek 3:1, Zryw Radonia – Grzybowice 2:1, Tempo Paniówki pauzowało; 20. kolejka: Łany Wlk. – Rudno 0:1, Sierakowice – Żernica 6:0, Zaborze – Wilcza 2:5, Carbo – Gwarek 3:2, Radonia – Paniówki 1:5, Grzybowice – Quo Vadis 2:1, Toszek – Kozłów 1:1, Stanica – Pławniowice 3:4, Walka pauzowała.

  1. Sierakowice 20 48 57:12
  2. Walka 19 43 43:28
  3. Zaborze 19 42 50:18
  4. Paniówki 19 39 65:30
  5. Toszek 20 39 49:30
  6. Gwarek 19 36 61:22
  7. Rudno 20 31 66:39
  8. Kozłów 20 29 49:46
  9. Żernica 20 29 44:53
  10. Łany Wlk. 19 28 43:30
  11. Radonia 20 24 29:57
  12. Carbo 20 21 38:51
  13. Pławniowice 20 21 38:60
  14. Grzybowice 20 18 31:43
  15. Wilcza 19 12 26:60
  16. Stanica 20 10 36:82
  17. Quo Vadis 20 10 22:86

ŻYWIEC

14. kolejka: Radziechowy-Wieprz II – Koszarawa II Żywiec 1:3, Soła Żywiec – Babia Góra Koszarawa 1:1, Beskid Gilowice – Juszczyna 3:0, Jeleśnia – Słotwina 1:0, Jezioro Żywieckie Zarzecze – Skrzyczne Lipowa 0:3, Sopotnia – Magura Bystra 2:4, Leśna – Magórka Czernichów 2:3; 15. kolejka: Zarzecze – Bystra 4:1, Leśna – Radziechowy-Wieprz II 4:0, Czernichów – Sopotnia 1:5, Lipowa – Jeleśnia 1:1, Słotwina – Gilowice 3:4, Juszczyna – Soła 4:0, Koszarawa – Koszarawa II 2:0.

  1. Leśna 15 42 62:15
  2. Koszarawa 15 29 40:22
  3. Gilowice 15 29 39:27
  4. Jeleśnia 15 26 29:30
  5. Koszarawa II 15 25 33:23
  6. Bystra 15 23 42:46
  7. Soła 15 22 32:29
  8. Lipowa 15 21 38:36
  9. Juszczyna 15 18 27:28
  10. Słotwina 15 15 34:46
  11. Radziechowy II 15 14 27:40
  12. Zarzecze 15 13 31:46
  13. Sopotnia 15 12 31:47
  14. Czernichów 15 10 27:57

Fot. facebook.com/Naprzod32Syrynia/raciborz.pl

Komentarze