Klasa A walczyła o punkty. Zobacz wyniki i tabele!

Rozgrywki na szczeblu A klasy pomału nabierają tempa. Nadrabiane są też zaległości . Sprawdź wyniki swojej drużyny w ostatniej kolejce!


KLASA A

BIELSKO-BIAŁA

Żar Międzybrodzie B. – Bystra 1:4, Centrum Ligota – Sokół Buczkowice 4:1, Sokół Hecznarowice – Soła Kobiernice 4:1, Wilkowice – Wilamowice 3:2, Orzeł Kozy – Zapora Wapienica 2:3, Rotuz Bronów – Międzyrzecze 5:1.

  1. Wilkowice 16 46 59:9
  2. Bronów 16 36 40:18
  3. Wilamowice 16 34 54:20
  4. Wapienica 16 31 39:24
  5. Bystra 16 31 40:23
  6. Hecznarowice 16 17 25:26
  7. Kobiernice 16 16 19:36
  8. Ligota 16 16 26:30
  9. Międzyrzecze 16 14 23:44
  10. Międzybrodzie B. 16 12 20:53
  11. Buczkowice 16 11 17:58
  12. Kozy 16 10 20:41

BYTOM

18. kolejka: Orkan Dąbrówka Wlk. – Rozbark Bytom 1:2, Iskra Połomia – Żyglin 0:2, Sokół Zbrosławice – Rodło Górniki 1:0, Iskra Lasowice – Orzeł Bobrowniki 2:3, Przyszłość Nowe Chechło – Piast Ożarowice 4:2, Nitron Krupski Młyn – Unia Świerklaniec 4:0, Orzeł Nakło Śl – Tempo Stolarzowice 5:0, Gwarek II Tarnowskie Góry pauzował; 19. kolejka: Górniki – Ożarowice 0:2, Żyglin – Świerklaniec 9:0, Rozbark – Stolarzowice 3:0, Gwarek II – Nakło Śl. 0:1, Dąbrówka Wlk. – Krupski Młyn 2:0, Połomia – Nowe Chechło 1:3, Zbrosławice – Lasowice 5:1, Bobrowniki pauzowały.

  1. Żyglin 19 48 66:17
  2. Nakło Śl. 19 42 69:27
  3. Gwarek II 17 38 58:16
  4. N. Chechło 18 38 48:19
  5. Rozbark 19 38 53:35
  6. Ożarowice 18 32 52:28
  7. Krupski Młyn 19 32 55:38
  8. Dąbrówka Wlk. 19 23 34:44
  9. Górniki 18 20 29:41
  10. Zbrosławice 19 18 29:59
  11. Połomia 19 17 26:53
  12. Stolarzowice 19 15 29:51
  13. Bobrowniki 18 14 22:63
  14. Lasowice 18 14 28:64
  15. Świerklaniec 19 12 28:71

CZĘSTOCHOWA

GRUPA I: Liswarta Popów – Naprzód Ostrowy 1:1, Płomień Czarny Las – Ajaks Częstochowa 3:0, Oksza Łobodno – Grom Miedźno 4:0, Orlik Blachownia – Sokół Wręczyca Wlk. 1:4, Biała Gwiazda Krasice – Płomień Kuźnica Marianowa 2:2, Victoria Częstochowa – Błękitni Libidza 5:0, Kmicic Kruszyna – Sparta Nowa Wieś 2:4.

  1. Victoria 17 48 85:13
  2. Łobodno 18 38 54:17
  3. Kuźnica Mar. 18 32 54:33
  4. Ajaks 18 32 34:35
  5. Popów 18 30 46:34
  6. Miedźno 17 24 27:36
  7. Ostrowy 18 24 35:45
  8. Kruszyna 18 23 29:42
  9. Krasice 18 22 42:58
  10. Czarny Las 18 20 36:40
  11. Wręczyca Wlk. 18 18 33:46
  12. Libidza 18 15 27:48
  13. Nowa Wieś 18 15 25:63
  14. Blachownia 18 13 24:41

GRUPA II: Unia Masłońskie – Start Soborzyce 0:1, Orkan Rzerzęczyce – Czarni Starcza 0:1, Koziegłowy – Olimpia Huta Stara 6:5, Mrzygłód – Kamienica Polska 0:3, Pilica Koniecpol – Jura Niegowa 0:0, Lot Konopiska – Złoty Potok 4:1, Sokół Olsztyn pauzował.

  1. Kam. Polska 17 42 56:21
  2. Konopiska 16 41 55:22
  3. Niegowa 17 41 57:28
  4. Starcza 17 34 58:23
  5. Huta Stara 16 28 40:26
  6. Soborzyce 17 26 34:36
  7. Koziegłowy 17 26 38:28
  8. Koniecpol 15 22 25:24
  9. Mrzygłód 16 19 29:40
  10. Olsztyn 16 14 25:46
  11. Masłońskie 17 10 28:67
  12. Rzerzęczyce 17 7 23:64
  13. Złoty Potok 16 3 18:61

KATOWICE

16. kolejka: Wyzwolenie Chorzów – Siemianowiczanka II 3:1, Szopienice – Hetman Katowice 3:1, Stadion Śląski Chorzów – UKS Ruch Chorzów 3:2, Jastrząb Bielszowice – Strażak Mikołów 3:2, Józefka Chorzów – Gwiazda Ruda Śl. 1:2, Ruch II Chorzów – Kolejarz Katowice 7:1, Grunwald Ruda Śl. pauzował. 17. kolejka: Jastrząb – Wyzwolenie Chorzów 3:1, Józefka – Szopienice 4:0, Ruch II – Stadion 3:2, Grunwald – UKS Ruch 6:0, Kolejarz – Hetman Katowice 1:4, Gwiazda – Strażak 10:0, Siemianowiczanka II pauzowała.

  1. Grunwald 16 42 80:16
  2. Józefka 17 39 52:20
  3. Szopienice 16 34 45:36
  4. Jastrząb 16 33 27:18
  5. Ruch II 17 31 71:31
  6. Hetman 17 28 35:41
  7. Gwiazda 17 26 44:35
  8. Wyzwolenie 17 22 29:37
  9. Stadion 16 18 30:42
  10. Kolejarz 17 10 28:62
  11. UKS Ruch 17 10 21:59
  12. Strażak 17 10 21:60
  13. Siemianow. II 16 9 20:46

LUBLINIEC

Liswarta Lisów – Unia Lisowice 2:2, Victoria Strzebiń – Sparta Tworóg 7:0, Orzeł Pawonków – Płomień Przystajń 2:3, Pokój Sadów – Gwoździany 2:4, Warta Kamieńskie Młyny – Sieraków Śl. 7:1, Huragan Jezioro – Ruch Kochanowice 2:0, Mechanik Kochcice – Orzeł Babienica-Psary 1:5.

  1. Kam. Młyny 18 51 105:10
  2. Babienica 17 51 97:13
  3. Sieraków Śl. 17 35 49:23
  4. Kochcice 17 29 45:32
  5. Lisów 17 27 55:36
  6. Przystajń 17 27 45:41
  7. Jezioro 17 27 51:49
  8. Gwoździany 17 23 47:42
  9. Kochanowice 17 22 45:44
  10. Sadów 17 16 31:71
  11. Pawonków 18 14 29:81
  12. Strzebiń 17 14 38:70
  13. Lisowice 17 7 33:104
  14. Tworóg 17 6 20:74

RACIBÓRZ

20. kolejka: Płomień Kobyla – Przyszłość Rogów 0:0, Pawłów – Kornowac 5:3, Naprzód Syrynia – Studzienna 1:3, Brzezie – Naprzód Czyżowice 0:3, Chałupki – Buk Rudy Wlk. przerwany w 70 minucie przy stanie 3:2 (ciemności), Raszczyce – Kuźnia Raciborska 6:0, Start Pietrowice Wlk. – Czarni Nowa Wieś 1:4, Zgoda Zawada Książęca – Odra Nieboczowy 2:2; 21. kolejka: Rogów – Chałupki 10:3, Raszczyce – Brzezie 7:4, Pietrowice Wlk. – Syrynia 0:3, Zawada Ks. – Pawłów 1:1, Nieboczowy – Kobyla 4:0, Nowa Wieś – Kornowac 1:2, Kuźnia Rac. – Studzienna 1:1, Rudy Wlk. – Czyżowice 1:5.

  1. Raszczyce 21 58 94:21
  2. Czyżowice 21 54 90:22
  3. Nowa Wieś 21 44 62:31
  4. Kobyla 21 37 44:37
  5. Rogów 21 34 60:40
  6. Nieboczowy 21 32 57:43
  7. Pietrowice Wlk. 21 30 33:41
  8. Studzienna 21 27 37:40
  9. Syrynia 21 26 49:53
  10. Rudy Wlk. 20 26 35:53
  11. Zawada Ks. 21 24 31:55
  12. Kornowac 21 22 40:43
  13. Pawłów 21 20 48:55
  14. Brzezie 21 19 31:46
  15. Kuźnia Rac. 21 14 40:78
  16. Chałupki 20 4 21:114

RYBNIK

Decor II Bełk – Zuch Orzepowice 3:1, Borowik Szczejkowice – Jedność Grabownia 3:1, Górnik Radlin – Płomień Ochojec 1:0, Baranowice – Naprzód Rydułtowy 1:2, Górnik Boguszowice – Orzeł Jankowice 1:1, Jedność Jejkowice – Polonia Niewiadom 4:0, Kleszczów – Żory 3:0 (wo), Start Mszana – Wicher Wilchwy 8:1.

  1. Jejkowice 21 51 78:22
  2. Rydułtowy 20 46 52:19
  3. Decor II 21 40 53:40
  4. Mszana 21 39 55:24
  5. Radlin 21 39 45:25
  6. Żory 21 35 42:41
  7. Ochojec 21 35 57:31
  8. Jankowice 21 32 58:57
  9. Baranowice 21 31 36:36
  10. Boguszowice 21 31 63:56
  11. Orzepowice 21 24 48:66
  12. Niewiadom 21 23 54:59
  13. Grabownia 20 21 39:65
  14. Kleszczów 21 13 22:56
  15. Szczejkowice 21 13 27:83
  16. Wilchwy 21 6 22:74

SKOCZÓW

GRUPA MISTRZOWSKA: Błyskawica Kończyce Wlk. – Błękitni Pierściec 6:0, Olza Pogwizdów – Beskid Brenna 2:2, Piast Cieszyn – Orzeł Zabłocie 5:1, Kończyce Małe – Strażak Dębowiec 4:3, Victoria Hażlach – Beskid II Skoczów 1:2.

  1. Cieszyn 9 23 44:9
  2. Kończyce Wlk. 9 22 26:14
  3. Brenna 9 15 22:15
  4. Hażlach 9 14 16:16
  5. Dębowiec 9 13 19:18
  6. Kończyce M. 9 12 19:25
  7. Pierściec 9 9 16:36
  8. Beskid II 9 7 11:18
  9. Zabłocie 9 7 15:26
  10. Pogwizdów 9 6 19:32

GRUPA SPADKOWA: Nierodzim – Ochaby 1:0, Promyk Golasowice – Rudnik 3:6, Iskra Iskrzyczyn – Zryw Bąków 6:1, Kaczyce – Strażak Pielgrzymowice 0:3 (wo – Kaczyce wycofały się z rozgrywek).

  1. Nierodzim 7 15 13:6
  2. Iskrzyczyn 7 14 38:8
  3. Rudnik 7 14 16:10
  4. Pielgrzymowice 7 11 17:12
  5. Bąków 7 8 14:18
  6. Ochaby 7 6 10:17
  7. Golasowice 7 3 9:41
  8. Kaczyce 7 7 16:21

SOSNOWIEC

20. kolejka: Zagłębiak Tucznawa – Gmina Psary 1:5, Iskra Psary – Czarni Sosnowiec 1:5, Łagisza – Promień Strzemieszyce M. 6:1, Skalniak Kroczyce – Górnik Sosnowiec 1:1, Poręba – Jedność Strzyżowice 2:0, Preczów – Zagłębie Dąbrowa Górnicza 1:4, Niwka – Czeladź 0:6, Przemsza Okradzionów – Łazy 1:0; 21. kolejka: Przemsza Okradzionów – Łagisza 2:1, Łazy – Niwka 2:1, Gmina – Poręba 6:0, Strzyżowice – Kroczyce 6:0, Czeladź – Preczów 9:1, Dąbrowa Górnicza – Iskra 2:2, Czarni – Tucznawa 2:0, Górnik – Promień Strzemieszyce M. 7:1.

  1. Czeladź 21 61 120:23
  2. Gmina 21 46 65:28
  3. Łazy 21 46 61:36
  4. Czarni 21 42 57:29
  5. Łagisza 21 40 58:29
  6. Górnik 21 38 54:33
  7. Kroczyce 21 30 41:44
  8. Okradzionów 21 28 59:48
  9. Iskra 21 28 39:59
  10. Dąbrowa G. 21 27 37:51
  11. Tucznawa 21 25 39:49
  12. Poręba 21 25 40:63
  13. Niwka 21 24 28:48
  14. Strzyżowice 21 16 30:50
  15. Preczów 21 9 32:81
  16. Strzemieszyce M. 21 1 19:108

TYCHY

19. kolejka: Znicz Jankowice – Czapla Kryry 5:1, Leśnik Kobiór – Brzeźce 4:1, Krupiński Suszec – JUW-e Jaroszowice 0:3, Iskra II Pszczyna – Woszczyce 2:0, Unia Bieruń Stary – Frydek 1:1, Siódemka Tychy – Polonia Międzyrzecze 4:2, Studzionka – Stal Chełm Śl. 1:0, Gardawice pauzowały; 20. kolejka: Kryry – Studzionka 1:2, Chełm Śl. – Siódemka 8:1, Międzyrzecze – Bieruń St. 0:1, Frydek – Iskra II 7:0, Woszczyce – Gardawice 2:3, Jaroszowice – Kobiór 0:2, Brzeźce – Jankowice 1:3, Suszec pauzował.

  1. Studzionka 19 46 48:16
  2. Jaroszowice 19 45 63:26
  3. Kobiór 19 45 56:28
  4. Frydek 19 30 43:35
  5. Woszczyce 19 28 52:35
  6. Jankowice 19 27 44:45
  7. Bieruń St. 18 25 29:36
  8. Suszec 18 24 33:39
  9. Międzyrzecze 19 21 32:39
  10. Chełm Śl. 19 21 41:42
  11. Brzeźce 19 20 23:40
  12. Gardawice 18 18 26:35
  13. Siódemka 18 17 28:53
  14. Iskra II 18 15 33:58
  15. Kryry 19 13 30:54

ZABRZE

27. kolejka: Gwarek Zabrze – Naprzód Żernica 1:0, Wilki Wilcza – Quo Vadis Makoszowy 1:0, Sokół Łany Wlk. – Tempo Paniówki 1:4, Start Sierakowice – Olimpia Pławniowice 7:0, Walka Zabrze – Orzeł Stanica 2:2, Zaborze – Zamkowiec Toszek 1:1, Młodość Rudno – Grzybowice 6:0, Carbo Gliwice – Zryw Radonia 1:3, Ruch Kozłów pauzował; 28. kolejka: Łany Wlk. – Quo Vadis 0:1, Żernica – Carbo 2:2, Radonia – Rudno 2:4, Grzybowice – Zaborze 0:4, Toszek – Walka 2:0, Stanica – Sierakowice 1:6, Kozłów – Wilcza 3:1, Paniówki – Gwarek 3:3, Pławniowice pauzowały.

  1. Sierakowice 23 57 74:16
  2. Zaborze 22 49 59:21
  3. Paniówki 22 46 81:36
  4. Walka 22 45 45:32
  5. Gwarek 22 43 70:25
  6. Toszek 23 43 52:34
  7. Rudno 23 40 79:41
  8. Żernica 23 33 48:56
  9. Kozłów 22 32 55:51
  10. Łany Wlk. 22 28 44:40
  11. Radonia 23 27 34:64
  12. Carbo 23 23 44:59
  13. Pławniowice 22 22 38:67
  14. Grzybowice 23 19 34:56
  15. Wilcza 22 15 30:72
  16. Quo Vadis 22 13 23:87
  17. Stanica 23 11 41:94

ŻYWIEC

Jezioro Żywieckie Zarzecze – Leśna 0:3, Sopotnia – GKS II Radziechowy-Wieprz 2:1, Magórka Czernichów – Jeleśnia 6:2, Magura Bystra – Beskid Gilowice 4:3, Skrzyczne Lipowa – Soła Żywiec 3:0, Słotwina – Koszarawa II Żywiec 7:2, Juszczyna – Babia Góra Koszarawa 1:0.

  1. Leśna 17 48 70:17
  2. Koszarawa 17 32 42:24
  3. Gilowice 17 32 47:33
  4. Bystra 17 29 49:51
  5. Jeleśnia 17 26 33:39
  6. Koszarawa II 17 25 36:33
  7. Lipowa 17 24 43:41
  8. Juszczyna 17 24 31:29
  9. Soła 17 22 33:34
  10. Słotwina 17 21 43:49
  11. Czernichów 17 16 39:62
  12. Sopotnia 17 15 35:53
  13. Radziechowy II 17 14 29:44
  14. Zarzecze 17 13 34:55

Fot. facebook.com/gksrozbark/

Komentarze