Klasa A. Zobacz, kto wygrał, a kto przegrał lub zremisował

Niektóre grupy w klasie A rozegrały dopiero 2. kolejkę, są i takie, które rozegrały pięć. Są grupy mniejsze i większe, ale wszędzie gra się o punkty i spełnienie swoich piłkarskich marzeń.


BIELSKO-BIAŁA

Bystra – Rotuz Bronów 1:4, Sokół Hecznarowice – Wilkowice 0:1, Żar Międzybrodzie B. – Centrum Ligota 2:1, Soła Kobiernice – Orzeł Kozy 2:2, Międzyrzecze – Zapora Wapienica 0:2, Wilamowice – Sokół Buczkowice 7:0.

1. Wilkowice 2 6 3:0

2. Kozy 2 4 5:2

3. Wapienica 2 4 5:3

4. Wilamowice 2 3 8:2

5. Bronów 2 3 4:3

6. Ligota 2 3 3:2

7. Bystra 2 3 3:5

8. Międzybrodzie B. 2 3 2:4

9. Kobiernice 2 2 5:5

10. Międzyrzecze 2 1 2:4

11. Buczkowice 2 1 2:9

12. Hecznarowice 2 0 0:3


BYTOM

Żyglin – Gwarek II Tarnowskie Góry 0:1, Rodło Górniki – Orkan Dąbrówka Wlk. 4:2, Orzeł Bobrowniki – Iskra Połomia 1:4, Piast Ożarowice – Sokół Zbrosławice 3:2, Unia Świerklaniec – Iskra Lasowice 3:0, Tempo Stolarzowice – Przyszłość Nowe Chechło 1:1, Orzeł Nakło Śl. – Nitron Krupski Młyn 3:4, Rozbark Bytom pauzował.

1. Ożarowice 3 7 10:3

2. Górniki 3 7 6:2

3. Krupski Młyn 3 7 11:8

4. Żyglin 3 6 11:3

5. Gwarek II 2 6 7:0

6. Nowe Chechło 3 5 4:2

7. Świerklaniec 3 4 6:5

8. Nakło Śl. 2 3 6:5

9. Połomia 3 3 5:8

10. Bobrowniki 3 3 4:7

11. Rozbark 2 3 3:7

12. Lasowice 3 3 2:10

13. Zbrosławice 3 1 3:5

14. Stolarzowice 3 1 4:8

15. Dąbrówka Wlk. 3 0 4:13


CZĘSTOCHOWA

GRUPA I: Płomień Kuźnica Marianowa – Kmicic Kruszyna 3:1, Ajaks Częstochowa – Orlik Blachownia 3:1, Płomień Czarny Las – Liswarta Popów 2:2, Naprzód Ostrowy – Oksza Łobodno 1:5, Grom Miedźno – Biała Gwiazda Krasice 1:5, Sokół Wręczyca Wlk. – Victoria Częstochowa 0:9, Błękitni Libidza – Sparta Nowa Wieś 5:1.

1. Victoria 3 9 19:0

2. Łobodno 3 7 11:4

3. Kuźnica Mar. 3 6 7:2

4. Libidza 3 6 7:6

5. Ostrowy 3 6 7:7

6. Ajaks 3 6 5:6

7. Krasice 3 3 7:7

8. Czarny Las 3 3 6:6

9. Kruszyna 3 3 4:8

10. Wręczyca Wlk. 3 3 8:13

11. Miedźno 3 3 4:11

12. Nowa Wieś 3 3 3:11

13. Blachownia 3 1 5:8

14. Popów 3 1 5:9


GRUPA II: Orkan Rzerzęczyce – Unia Masłońskie 0:4, Start Soborzyce – Koziegłowy 5:2, Czarni Starcza – Sokół Olsztyn 3:0, Olimpia Huta Stara – Mrzygłód 5:2, Kamienica Polska – Lot Konopiska 3:1, Jura Niegowa – Złoty Potok 4:1, Pilica Koniecpol pauzowała.

1. Kam. Polska 3 9 14:6

2. Starcza 3 6 8:4

3. Niegowa 3 6 11:8

4. Koziegłowy 3 6 9:6

5. Huta Stara 3 6 6:3

6. Mrzygłód 3 6 7:8

7. Olsztyn 3 4 6:8

8. Soborzyce 3 3 8:7

9. Masłońskie 3 3 7:8

10. Konopiska 2 3 2:3

11. Rzerzęczyce 3 1 4:11

12. Koniecpol 2 0 2:5

13. Złoty Potok 2 0 3:10


KATOWICE

1. KOLEJKA: Siemianowiczanka II – Wyzwolenie Chorzów 1:2, UKS Ruch Chorzów – Stadion Śląski Chorzów 1:2, Hetman Katowice – UKS Szopienice 2:1, Strażak Mikołów – Jastrząb Bielszowice 0:1, Gwiazda Ruda Śl. – Józefka Chorzów 2:2, Kolejarz Katowice – Ruch II Chorzów 1:4, Grunwald Ruda Śl. pauzował.


LUBLINIEC

Sieraków Śl. – Unia Lisowice 3:0, Mechanik Kochcice – Sparta Tworóg 2:0, Huragan Jezioro – Liswarta Lisów 3:1, Warta Kamieńskie Młyny – Victoria Strzebiń 9:0, Pokój Sadów – Orzeł Pawonków 4:1, Ruch Kochanowice – Gwoździany nie odbył się (zły stan boiska), Orzeł Babienica/Psary – Płomień Przystajń przełożony na 2 września.

1. Kam. Młyny 3 9 26:0

2. Kochcice 3 9 10:2

3. Sieraków Śl. 3 9 8:2

4. Jezioro 3 7 8:3

5. Babienica 2 6 3:1

6. Sadów 3 6 11:13

7. Gwoździany 2 3 5:3

8. Kochanowice 2 3 4:4

9. Przystajń 2 3 4:5

10. Pawonków 3 1 3:13

11. Tworóg 3 0 1:5

12. Lisów 3 0 3:8

13. Lisowice 3 0 3:14

14. Strzebiń 3 0 1:17


RACIBÓRZ

Zgoda Zawada Książęca – Przyszłość Rogów 1:4, Start Pietrowice Wlk. – Odra Nieboczowy 0:1, Raszczyce – Czarni Nowa Wieś 4:0, Chałupki – Kuźnia Raciborska 0:9, Brzezie – Buk Rudy Wlk. 0:2, Naprzód Syrynia – Naprzód Czyżowice 2:9, Pawłów – Studzienna 1:1, Płomień Kobyla – Kornowac 3:0.

1. Raszczyce 3 9 18:2

2. Czyżowice 3 7 21:4

3. Kobyla 3 7 8:4

4. Studzienna 3 7 7:3

5. Kuźnia Rac. 3 6 16:6

6. Rogów 3 6 7:4

7. Nieboczowy 3 6 5:2

8. Rudy Wlk. 3 6 6:12

9. Nowa Wieś 3 4 5:6

10. Pawłów 3 3 5:5

11. Kornowac 3 2 4:7

12. Brzezie 3 1 3:6

13. Zawada Ks. 3 1 2:8

14. Syrynia 3 1 6:16

15. Pietrowice Wlk. 3 0 3:11

16. Chałupki 3 0 2:22


RYBNIK

Górnik Radlin – Żory 2:2, Zuch Orzepowice – Polonia Niewiadom 2:6, Jedność Grabownia – Orzeł Jankowice 0:2, Wicher Wilchwy – Naprzód Rydułtowy 1:3, Start Mszana – Płomień Ochojec 0:1, Borowik Szczejkowice – Baranowice 2:0, Decor II Bełk – Górnik Boguszowice 2:5, Kleszczów – Jedność Jejkowice 1:4.

1. Boguszowice 2 6 15:3

2. Jejkowice 2 6 13:1

3. Ochojec 2 6 6:0

4. Rydułtowy 2 6 7:2

5. Jankowice 2 6 5:1

6. Radlin 2 4 5:2

7. Żory 2 4 6:4

8. Niewiadom 2 3 8:6

9. Szczejkowice 2 3 3:10

10. Mszana 2 1 1:2

11. Baranowice 2 1 1:3

12. Grabownia 2 0 1:6

13. Orzepowice 2 0 3:9

14. Kleszczów 2 0 1:7

15. Wilchwy 2 0 1:8

16. Decor II 2 0 2:14


SKOCZÓW

GRUPA I: Nierodzim – Piast Cieszyn 0:6, Olza Pogwizdów – Victoria Hażlach 2:4, Błękitni Pierściec – Kończyce M. 3:1, Promyk Golasowice – Iskra Iskrzyczyn 0:11, Kaczyce pauzowały.

1. Cieszyn 4 10 25:4

2. Hażlach 4 10 11:6

3. Pogwizdów 5 9 16:8

4. Pierściec 4 9 12:5

5. Kończyce M. 5 7 10:10

6. Nierodzim 5 5 5:11

7. Iskrzyczyn 5 4 15:10

8. Kaczyce 4 3 7:23

9. Golasowice 4 0 1:25


GRUPA II: Beskid Brenna – Zryw Bąków 8:0, Strażak Dębowiec – Rudnik 5:0, Beskid II Skoczów – Strażak Pielgrzymowice 5:1, Ochaby – Orzeł Zabłocie 0:3, Błyskawica Kończyce Wlk. pauzowała.

1. Brenna 5 13 18:4

2. Dębowiec 5 11 15:7

3. Kończyce Wlk. 4 10 17:4

4. Zabłocie 5 7 10:8

5. Beskid II 4 6 9:6

6. Bąków 4 4 7:18

7. Pielgrzymowice 5 2 9:20

8. Ochaby 4 1 4:12

9. Rudnik 4 1 0:10


SOSNOWIEC

Łagisza – Czeladź 1:6, Łazy – Zagłębie Dąbrowa Górnicza 3:1, Przemsza Okradzionów – Czarni Sosnowiec 2:6, Niwka – Gmina Psary 3:2, Preczów – Jedność Strzyżowice 2:5, Iskra Psary – Górnik Sosnowiec 0:3, Zagłębiak Tucznawa – Promień Strzemieszyce Małe 1:1, Poręba – Skalniak Kroczyce 0:6.

1. Czeladź 2 6 11:1

2. Czarni 2 6 9:4

3. Górnik 2 6 7:2

4. Niwka 2 6 5:2

5. Tucznawa 2 4 5:1

6. Kroczyce 2 3 6:4

7. Łazy 2 3 5:4

Psary 2 3 5:4

Strzyżowice 2 3 5:4

10. Iskra 2 3 6:6

11. Strzemieszyce M. 2 1 4:7

12. Łagisza 2 1 1:6

13. Poręba 2 1 0:6

14. Preczów 2 0 4:9

15. Okradzionów 2 0 3:9

16. Dąbrowa G. 2 0 1:8


TYCHY

Gardawice – JUW-e Jaroszowice 0:1, Krupiński Suszec – Brzeźce 1:0, Studzionka – Polonia Międzyrzecze 1:0, Leśnik Kobiór – Znicz Jankowice 3:2, Siódemka Tychy – Frydek 2:3, Stal Chełm Śl. – Czapla Kryry 2:2, Unia Bieruń St. – Woszczyce 4:2, Iskra II Pszczyna pauzowała.

1. Jaroszowice 3 9 6:1

2. Studzionka 3 9 6:2

3. Kobiór 3 9 8:5

4. Międzyrzecze 3 6 6:5

5. Frydek 3 6 5:4

6. Suszec 3 4 8:8

7. Brzeźce 3 4 3:3

8. Gardawice 3 4 1:1

9. Bieruń St. 2 3 4:3

10. Woszczyce 3 3 9:9

11. Chełm Śl. 3 1 7:9

12. Jankowice 3 1 6:8

13. Kryry 3 1 2:4

14. Iskra II 2 0 3:7

15. Siódemka 2 0 3:8


ZABRZE

3. kolejka: Orzeł Stanica – Naprzód Żernica 0:3, Zamkowiec Toszek – Olimpia Pławniowice 3:0 (wo), Zryw Radonia – Quo Vadis Makoszowy 5:1, Carbo Gliwice – Tempo Paniówki 1:5, Młodość Rudno – Gwarek Zabrze 0:4, Zaborze – Sokół Łany Wlk. 1:0, Walka Zabrze – Wilki Wilcza 3:1, Grzybowice – Ruch Kozłów przełożony na 26 sierpnia, Start Sierakowice pauzował; 4. kolejka: Walka – Łany Wlk. 2:0, Pławniowice – Grzybowice 0:2, Wilcza – Sierakowice 0:2, Stanica – Zamkowiec 1:3, Quo Vadis – Carbo 3:1, Gwarek – Zaborze 0:1, Paniówki – Rudno 4:1, Kozłów – Radonia 5:1, Żernica pauzowała.

1. Toszek 4 12 16:3

2. Zaborze 3 9 9:0

3. Paniówki 4 9 17:5

4. Sierakowice 3 9 6:0

5. Gwarek 4 9 9:2

6. Quo Vadis 4 6 7:14

7. Kozłów 3 6 11:6

8. Żernica 3 6 6:3

9. Walka 3 6 5:3

10. Grzybowice 3 6 6:4

11. Rudno 4 4 7:13

12. Pławniowice 4 3 5:10

13. Carbo 4 3 4:11

14. Radonia 4 3 6:15

15. Łany Wlk. 4 1 3:7

16. Stanica 4 0 5:14

17. Wilcza 4 0 3:15


ŻYWIEC

Babia Góra Koszarawa – GKS II Radziechowy-Wieprz 0:0, Skrzyczne Lipowa – Beskid Gilowice 1:1, Magura Bystra – Jeleśnia 4:4, Magórka Czernichów – Jezioro Żywieckie Zarzecze 3:2, Leśna – Sopotnia 8:1; mecze Juszczyna – Koszarawa II Żywiec, Słotwina – Soła Żywiec zostały przełożone.

1. Jeleśnia 3 7 9:7

2. Leśna 2 6 10:2

3. Koszarawa II 2 6 9:2

4. Zarzecze 3 4 9:5

5. Juszczyna 2 4 4:2

6. Soła 2 4 3:1

7. Bystra 3 4 10:11

8. Gilowice 3 4 6:7

9. Czernichów 1 3 3:2

10. Lipowa 3 2 3:4

11. Koszarawa 3 1 0:3

12. Radziechowy II 3 1 3:10

13. Słotwina 2 0 5:7

14. Sopotnia 2 0 2:13

Na zdjęciu: Górnik Radlin zremisował u siebie z Żorami 2:2 i zajmuje 6. miejsce w tabeli

Fot. Facebook,gornikradlin

Komentarze