Kluczowy atut. Niezapomniane widowiska. Wygrana bez bramek

Jak zwykle na naszych Czytelników czeka bogaty serwis informacyjny z wielu dyscyplin sportowych. Materiały informacyjne, komentarze, opinie, aktualne wydarzenia.

 

Piast Gliwice ma jeden kluczowy atut

Credit: Pawel Andrachiewicz / PressFocus

– Atutem Piasta jest to, że jeżeli jeden piłkarz ma słabszy dzień, to ktoś inny może wziąć ciężar gry na siebie. Nie są od nikogo uzależnieni – trudno się z tą tezą nie zgodzić patrząc na piątkowe spotkanie Piasta z Miedzią w Legnicy. A więcej przeczytasz w „Sporcie”.

„Z kibicami na Śląskim stworzymy niezapomniane widowiska”

FOT. MICHAL CHWIEDUK / 400mm.pl

Tomasz Kędziora ostatnio pracuje na najwyższych obrotach – mecze w fazie grupowej Ligi Europy, zakończone remisami, w niedzielne popołudnie „jego” Dynamo Kijów rozgrywało ligowe spotkanie z Olimpikiem Donieck, a po meczu już spakowany musiał się udać na zgrupowanie reprezentacji Polski. A naszą rozmowę z kadrowiczem Jerzego Brzęczka przeczytasz w „Sporcie”

 

10 najlepszych na Śląskim. Wygrana bez goli

W kolejnym już numerze wspominamy najlepsze mecze reprezentacji na Stadionie Śląskim. W poniedziałkowym numerze na tapet bierzemy spotkanie z Belgią, który miał przesądzić o awansie na Mistrzostwa Świata w Meksyku. Więcej o „drugim zwycięskim remisie” przeczytasz na łamach „Sportu”.

A oprócz tego w poniedziałkowym numerze:

  • Relacje z meczów Lotto Ekstraklasy i Fortuna I ligi
  • Felietony i komentarze
  • Wywiad z Tomaszem Wałdochem
  • Wiele innych, ciekawych materiałów