Kolejna porażka. Tym razem w Koszalinie

W pierwszej połowie mecz był niespodziewanie bardzo wyrównany. Obie drużyny poszły na wymianę ciosów, a po pierwszej części gry na tablicy widniał remis 17:17.

Po przerwie zawodniczki z Koszalina coraz bardziej dominowały na parkiecie. Zagrały uważniej obronie i mimo że nie zdobyły już tyle bramek co w pierwszej połowie, to straciły ich jeszcze mniej i okazały się lepsze, wygrywając 31:25.

Młyny Stoisław Koszalin – KPR Ruch Chorzów 31:25 (17:17)

Młyny Stoisław: Filończuk, Sach, Prudzienica – Urbaniak, Mazurek, Mączka, Tracz, Wołownyk, Rycharska, Nowicka, Smolinh, Borysławska, Tomczyk, Andriichuk.

KPR Ruch: Kuszka, Chojnacka K. Gryczewska – Jasinowska, Drażyk, Polańska, Masłowska, Piotrkowska, Doktorczyk, Cygan, Rodak, Lipok, M. Gryczewska, Sójka, Grabińska, Stokowiec.