Kolejne zwycięstwo koszykarzy MKS-u

Po fantastycznej serii spotkań koszykarze MKS-u Dąbrowa Górnicza byli zdecydowanymi faworytami spotkania z zespołem z Koszalina. Rywale przegrali pięć z sześciu ostatnich spotkań, jednak postawili twarde warunki.

Gospodarze wygrali dwie pierwsze serie bardzo wysoko. Po pierwszej połowie mieli 18 punktów przewagi. Jednak w trzeciej kwarcie goście wygrali 27:13 i gra się wyrównała.

Ostatnie minuty meczu była bardzo wyrównane. Koszykarze MKS-u zdołali ostatecznie odnieść zwycięstwo i ich passą przedłużyła się do sześciu zwycięstw z rzędu.

MKS Dąbrowa Górnicza – AZS Koszalin 93:91 (32:19, 26:21, 13:27, 22:24)

MKS Dąbrowa Górnicza: Cleveland Melvin 22, Deng Deng 20, Radosław Chorab 11, Mathieu Wojciechowski 11, Jakub Kobel 10, Ben Richardson 10, Mateusz Zębski 6, Michał Gabiński 3, Konrad Dawdo 0, Filip Stryjewski 0.

AZS Koszalin: Grzegorz Surmacz 26, Qyntel Woods 20, Alan Czujkowski 12, Jacek Jarecki 8, Torey Thomas 8, Michael Fraser 7, Marko Tejic 6, Drew Brandon 4.