Kontynuują zwycięską passę!

Zawodnicy Ruchu Chorzów odnieśli 14. zwycięstwo z rzędu. Tym razem pokonali na wyjeździe Stal Brzeg 3:1.

Po pierwszej połowie Ruch wygrywał już 2:0. Najpierw po świetnym dośrodkowaniu Janoszki, bramkę głową zdobył Biskup. Na kilka minut przed przerwą pięknym strzałem z dystansu popisał się Mokrzycki.

Kilka chwil po rozpoczęciu drugiej części gry Niebiescy dostali rzut karny za zagranie ręką rywala. Na strzał zdecydował się Mokrzycki i udało mu się zdobyć drugą bramkę w tym meczu.

W 60. minucie gospodarze zdołali zdobyć gola. Andrzejczak podał futbolówkę z prawej strony, a Banach zdobył honorowe trafienie dla swojej drużyny.

Stal Brzeg – Ruch Chorzów 1:3 (0:2)

0:1 Biskup, 17 min