Zobacz
Do góry

Dawid Kudła już nie jest zawodnikiem Zagłębia Sosnowiec

Zagłębie Sosnowiec za porozumieniem stron rozwiązało kontrakt z Dawidem Kudłą.


27-latek bronił barw sosnowieckiego zespołu przez trzy sezony. Pierwszy z nich rozegrał w sezonie 2012/2013, kiedy to rozegrał 29 spotkań. W dalszym etapie swojej kariery zakotwiczył na dłużej w Szczecinie, skąd powrócił do Sosnowca w sezonie 2017/2018. 

Lukas Hrosso nowym bramkarzem Zagłębia. Dawid Kudła zagrożony?

Od tamtej pory Kudła z Zagłębiem wywalczył awans do Lotto Ekstraklasy, a także był ważnym punktem w poprzednich rozgrywkach. Urodzony w Rudzie Śląskiej golkiper łącznie dla Zagłębia rozegrał 88 meczów, w których zachował 25 czystych kont. 

Lukas Hrosso nowym bramkarzem Zagłębia. Dawid Kudła zagrożony?

 

ZACHĘCAMY DO NABYWANIA ELEKTRONICZNYCH WYDAŃ CYFROWYCH

e-wydania „SPORTU” znajdziesz TUTAJ

Komentarze

Więcej w I liga

Sport to regionalny dziennik sportowy wydawany w Katowicach, który istnieje na rynku nieprzerwanie od 1945 roku. Od sierpnia 2017 roku wydawcą dziennika jest WHIZZ S.A. Dziennikarze Sportu są obecni na najważniejszych światowych i ogólnopolskich imprezach sportowych. Na jego łamach bardziej szczegółowo niż gazety ogólnopolskie przedstawia lokalne zespoły i relacje z zawodów odbywających się w regionach, w których ukazuje się gazeta w postaci papierowej (w województwach: śląskim, opolskim, dolnośląskim, małopolskim).

Copyright © 2019 WHIZZ S.A. / Sportdziennik.com