Laszkiewicz kończy

W okresie letnim solidnie się przygotowywał, ale po jednym z treningów odezwały się bóle kręgosłupa. Kilkumiesięczna rehabilitacja nie przyniosła spodziewanych efektów. Po 20 latach gry w najwyższych klasach rozgrywkowych w Polsce, Niemczech oraz we Włoszech już go nie zobaczymy na tafli.

– Gdy przyplątały się kłopoty z kręgosłupem już chciałem powiedzieć pass, ale trenerzy mnie przekonali bym jeszcze spróbował. To wszystko trwało stanowczo za długo i po konsultacjach z działaczami oraz trenerami zrezygnowałem z gry – powiedział „Laszka”.

Leszek Laszkiewicz ze swoim macierzystym klubem zdobył brązowy medal MP (2014) oraz srebrny (2015), ale w sumie w swoim dorobku 8 tytułów mistrza Polski, 3 wicemistrzostwa i 3 brązowe medale, ponadto mistrzostwo oraz Puchar Włoch (2004/05) i wicemistrzostwo Niemiec (1999). W reprezentacji Polski wystąpił 216 razy i zdobył 89 bramek.

UWAGA, CZYTELNICY!

Z powodu trudności organizacyjnych jednego z dystrybutorów prasy dziennik „Sport” nie we wszystkich dotychczasowych punktach sprzedaży będzie dostępny. Za kłopoty – mamy nadzieję, że przejściowe – naszych Czytelników przepraszamy.

GDZIE MOŻNA KUPIĆ „SPORT”?

„Sport” w niezmienionym nakładzie będzie dostępny w dobrze rozwiniętej sieci sprzedaży Kolportera i Garmondu, w salonikach prasowych, między innymi na dworcach i stacjach benzynowych, w dużych centrach handlowych i sklepach.