Zadecydowała końcówka. Koszykarze MKS-u bez punktów w Warszawie

Koszykarze Legii Warszawa byli faworytami sobotniego pojedynku, jednak to rywale lepiej zaczęli mecz. Wygrali dwie pierwsze kwarty i do przerwy prowadzili 46:37.

Na nieszczęście dla drużyny MKS-u w trzeciej kwarcie swoje show rozpoczął Michał Michalak, który dzięki swojej skuteczności rzutów za trzy punkty wyprowadził swój zespół na prowadzenie. W dodatku gospodarze zaczęli grać znacznie lepiej w defensywie i mimo dobrego występu koszykarze MKS-u Dąbrowa Górnicza nie odnieśli wyjazdowego zwycięstwa.

Legia Warszawa – MKS Dąbrowa Górnicza 90:83 (24:25, 13:21, 18:14, 35:23).

Legia Warszawa: Michał Michalak 32, Kahlil Dukes 25, Adam Linowski 13, Milan Milovanovic 10, Sebastian Kowalczyk 5, Patryk Nowerski 3, Filip Matczak 2, Mariusz Konopatzki 0, Jakub Nizioł 0.

MKS Dąbrowa Górnicza: Filip Put 25, Tra Holder 19, Bryce Douvier 15, Justin Watts 15, Darrel Harris 5, Michael Fraser 4, Piotr Śmigielski 0, Marek Piechowicz 0.