LKS Goczałkowice-Zdrój z trzema punktami

Piłkarze LKS-u Goczałkowice-Zdrój wygrali w hicie kolejki z rezerwami Miedzi Legnica 1:0.

Przed tą kolejką oba zespoły mogły pochwalić się dorobkiem dziesięciu punktów. Sobotni mecz zapowiadał się niezwykle emocjonująco.

Większość meczu upłynęła pod dyktando gospodarzy, którzy już w pierwszej połowie stworzyli sobie więcej okazji. Jednak do przerwy wynik był bezbramkowy.

W drugiej części gry Miedź miała swoje okazje, ale z biegiem czasu gospodarze grali coraz lepiej. Po jednej z akcji Maciej Kazimierowicz zdobył jedynego gola w tym meczu. Pomocnik LKS-u popisał się precyzyjnym uerzeniem i dał zwycięstwo swojemu zespołowi. Co ciekawe, Kazimierowicz był w przeszłości zawodnikiem Miedzi.

LKS Goczałkowice-Zdrój – Miedź II Legnica 1:0 (0:0)

1:0 Kazimierowicz, 68 min

LKS Goczałkowice-Zdrój: Szczuka – Maroszek, Zięba, Piszczek, Mońka(85 Wróblewski), Kaziemierowicz, Hanzel, Dragon, Ćwielong, Matuszczyk(62 Lipniak), Szendzielorz(62 Trytko, 72 Furczyk).

Miedź II Legnica: Soloha – Maciejewski, Bartczak, Balcewicz, Azikiewicz(83 Niewiadomski), Lewandowski, Wysiński(67 Andrzejewski), Pojasek, Mamis(74 Vinicius), Burgering, Caetano.