Zobacz
Do góry

Lotto Memoriał Kamili Skolimowskiej – Mini przewodnik kibica

LOTTO Memoriał Kamili Skolimowskiej odbędzie się w sobotę, 14 września, na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Początek zawodów o godz. 16.00, zakończenie ok. godz. 20.00.

Wstęp na mityng jest bezpłatny, zajmowanie miejsc na trybunach odbywa się na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy”. Nie są też potrzebne wejściówki – wystarczy po prostu przyjść na stadion i zająć wybrane, wolne miejsce.

– Bramy dla widzów zostaną otwarte o godzinie 15.00. W związku z przewidywaną frekwencją organizator rekomenduje przybycie na stadion najwcześniej, jak to możliwe. W chwili zapełnienia stadionu wszystkie bramy zostaną zamknięte dla publiczności.

– Wejście na stadion odbywać się będzie bramami numer 1, 3, 4, 5 i 7. Należy mieć na uwadze, że niektóre bramy mogą być szczególnie zatłoczone – w takiej sytuacji rekomendujemy przemieścić się do bramy obok lub spokojnie zaczekać w kolejce.

– Dzieci do lat 13 mogą wejść na stadion tylko pod opieką osoby pełnoletniej. Jeśli dziecko się zagubi, należy niezwłocznie skontaktować się z najbliższym stewardem, który przekaże informację spikerowi zawodów.

Memoriał Skolimowskiej 14 września znów na Śląskim. I za darmo!

– Dla kibiców poruszających się na wózkach inwalidzkich najdogodniejsze będzie wejście bramą nr 4 lub 5, skąd najbliżej jest do sektora z ułatwieniami dla niepełnosprawnych.

– Organizatorzy przygotowali w dniu Memoriału Lekkoatletyczny Piknik Integracyjny – na Placu Europejskim przy bramie nr 4 Stadionu Śląskiego w godz. 15.00-18.00 na całe rodziny czekać będzie mnóstwo atrakcji zlokalizowanych w kilku strefach tematycznych. Uczestnictwo we wszystkich aktywnościach jest bezpłatne. Przed bramą nr 4 będzie można także oddać krew w busie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa.

– Na teren stadionu można wnieść jedynie napoje o pojemności do 500 ml, wyłącznie w plastikowych butelkach bez nakrętek. Przed i w trakcie Memoriału zakup napojów będzie możliwy w licznych punktach gastronomicznych. Ze względów bezpieczeństwa na terenie imprezy obowiązuje całkowity zakaz wnoszenia napojów w opakowaniach szklanych, metalowych lub wykonanych z innego materiału mogącego stanowić zagrożenie dla uczestników imprezy.

– Stewardzi mogą odmówić wniesienia na teren imprezy oraz zabronić używania w trakcie meczu profesjonalnej kamery wideo lub profesjonalnego aparatu fotograficznego.

Komentarze